Homeland (Ve jménu vlasti) Damian Lewis se vrací na Showtime

Damian Lewis se vrací na Showtime

Damian Lewis se vrací na Showtime

Herec Damian Lewis, představitel seržanta Nicholase Brodyho, se vrací na stanici Showtime. Střihne si hlavní roli v připravovaném seriálu Billions. Více uvnitř článku.


12 0
28.3.2015

Jsou peníze opravdu původcem všeho zla? Na tuto otázku nám nejspíš odpoví dvojice Paul Giamatti a Damian Lewis (Brody). Hlavouni ze Showtime objednali dvanáctidílnou první řadu seriálu Billions. Stanice se o připravovaném počinu vyjádřila jako o komplexním soudobém dramatu zabývajícím se politickou mocí v newyorském světě vrcholných financí.

Damian Lewis, držitel ceny Emmy v kategorii nejlepší herec v dramatickém seriálu (za roli Nicholase Brodyho), si zahraje geniálního a ambiciózního krále investičních fondů Bobbyho “Axe” Axelroda, kterému hrozí střet s ostrými lokty Chucka Rhoadese, politiky znalého amerického advokáta. Toho ztvární další cenami ověnčený herec, Paul Giamatti.


(Foto: Showtime)

V seriálu se objeví také Maggie Siff (Sons of Anarchy), Malin Akerman (Trophy Wife), Toby Leonard Moore (Marvel’s Dare­devil), David Costabile (Suits) a Condola Rashad (Smash).

Seriál Billions, který se bude natáčet v New Yorku koncem tohoto roku, a premiéry se dočká někdy v roce 2016, píší a produkují Brian Koppelman, David Levien a Andrew Ross Sorkin. Režie pilotu se ujal Neil Burger.

Zdroj

Diskuze /2

Monrougemerise

Díky němu se na seriál určitě podívám.

28.3.2015 | 17:01:08
Charles.R

Souhlas..

29.3.2015 | 1:10:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás