Homeland (Ve jménu vlasti) Nová role pro Morenu Baccarin

Nová role pro Morenu Baccarin

Nová role pro Morenu Baccarin

Morena Baccarin (představitelka Jessicy Brody) si zahraje jednu z hlavních rolí v připravovaném hitu filmové série X-Men.


8 0
26.2.2015

Foto: hollywoodrepor­ter.com

Nedávno jsme vás informovali, jak se Morena vyjádřila k „odepsání“ své postavy z Homelandu. Je stále otevřené, zda se do seriálu jednou vrátí za vysněnou tečkou své dějové linie, nyní se však herečka může soustředit na roli zcela odlišnou. Zahraje si totiž po boku Ryana Reynoldse v připravovaném filmu Deadpool!


Režie filmu se ujal Tim Miller, scénář obstarali Rhett Reese a Paul Wernick. Natáčení začíná letos v březnu, filmu se dočkáme příští rok touto dobou. Takže pokud se vám po herečce stýská, nezoufejte, dočkáte se. Do té doby můžete mrknout třeba na seriál Gotham, kde hraje doktorku Leslie Thompkins.

Zdroj

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás