Homeland (Ve jménu vlasti) Šestá série se bude odehrávat v New Yorku

Šestá série se bude odehrávat v New Yorku

Šestá série se bude odehrávat v New Yorku

Pátá řada Homelandu skončila teprve minulý měsíc, ale šéfové Showtime už nám během diskuze TCA nabídli několik informací o další sérii. Řeč přišla samozřejmě i na mnohými fanoušky propíranou otázku ohledně budoucnosti Petera Quinna.


21 0
13.1.2016

Během diskuzního panelu v rámci probíhající Winter Press Tour TCA (Television Critics Association) prozradil David Nevins, prezident stanice Showtime, hned několik informací. Většinu z nás jistě zajímalo především to, kde se bude další řada odehrávat. V tom už mají tvůrci jasno, z Německa se přesuneme do New Yorku, ačkoli část děje se samozřejmě bude odehrávat i jinde. Programový ředitel Showtime Gary Levine dodal, že se velmi těší na to, jak tvůrce Homelandu Alex Gansa a jeho kolegové vyřeší přesun zpátky do Spojených států, kde celý seriál začínal.

Foto: Showtime


Řeč samozřejmě přišla i na osud Petera Quinna, jehož život visel v závěrečné epizodě páté série doslova na vlásku a nikdo z diváků netuší, zda zemřel či je naživu. Ačkoli jsme jasnou odpověď nedostali, Levine alespoň něco málo naznačil: „Není pochyb o tom, že Quinn je na tom velmi zle. Pokud by přežil, už nikdy na tom nebude tak jako dřív.“ Z těchto slov to vypadá, že návrat Ruperta Frienda rozhodně není vyloučen.

Co se týká konce seriálu, ani jeden z šéfů Showtime zatím nemá představu, kdy by měl Homeland končit. Alex Gansa podle nich plánuje dopředu vždy jen jednu sezónu a rozhodnutí je pouze na něm. V dohledné budoucnosti se ale prý ukončení seriálu bát nemusíme.

Zdroj

Diskuze /5

Lucifrid

Navrat Quinna v jakekoli podobe by byl zajimavy, ale nevim teda…

#2 miskaaa2008
webmaster
13.1.2016 | 11:05:51
miskaaa2008

serial uz prisiel o brodyho ak dojde o quinna ktory je podla mna este lepsi ako brody a total sedi ku carrie tak potom nwm ci najdu niekoho dalsieho kto jej bude sekundovat tak dobre "(
#1 Lucifrid:

13.1.2016 | 13:05:48
simonx

a kde je slibovanej kreml, ha? představte si tu pastvu pro oči… zase vysadí léky… vidíme to jejíma očima. Nedokáže prostě odolat – vyspí se s putinem. Ráno jí je ostraha násilně podá a na to husa zjistí, že byla celou noc v mauzoleu. Sakra! No co, je tam tolik východů, to se jeden snadno splete. A to se těšila na malýho baby-génia. Co naplat, snad příště. Rychle pryč, než se na to příjde. K čertu, kde nechala kalhotky… ony jsou… Střih! Saul ukusujíc košer dortík se během chanuky zapřísáhne, že chce odplatu za Berlín. A Lengley. A Bejrůt. A Londýn. A Damašek… Viník je jasnej! Jenže kde najít takového vola, kterej by do toho šel? V tom dostane spásnej nápad! Použijí spícího agenta. Doslova! Pošlou na to Quinna. První úkol je – vymluvit Kerý malýho Vladimiroviče juniora a narvat do ní prášky. Quinn je spolu s metrákem plen a postelí přibalený k diplomatické poště. Drama začíná…

#5 Rolph
15.1.2016 | 0:36:35
dextertomas

chci se zeptat gandalf s pana prstenu je nebo není muslim nosí totiž bílej hábit a má dlouhý plnovous a pokud jo proč bojoval proti mordoru vždyt skřeti se chovají stejně jako muslimové nemá bit na jejích straně a bojovat za islám jen takovej vtip imaginární válka s terorem vždyt islámský stát al kaida hamás tálibán boko haram a další jsou muslimové vyznavajici islám svět je hodně zdegenorovaný nový světový řád je blízko a ruský medvěd dá amikum do držky

19.1.2016 | 10:49:08
Rolph

#3 simonx: Geniální :) Obávám se, ale že Quinn se nám vrátí. Sice ke Carrie se opravdu hodí, ale teď už by se to dějově mohlo díky tomu jenom pohoršit.

29.1.2016 | 11:05:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Šestá série

Robert Knepper a další dva herci míří do Homelandu

Robert Knepper a další dva herci míří do Homelandu

Obsazení šesté série se rozrůstá o další nové tváře. Nejvýraznější z nich je Robert Knepper (Prison Break). K němu se připojí Hill Harper (CSI: NY) a Patrick Sabongui (The Flash). V jakých rolích trojici nových herců uvidíme?

Reklama

Nejlepší epizody

Nepřehlédněte

Homeland obnoven na další dvě sezóny

Homeland obnoven na další dvě sezóny

Šestá řada sice začíná až 15. ledna 2017, už teď ale víme, že Homelandu se dočkáme i v následujících dvou letech. Stanice Showtime dnes odklepla seriálu rovnou sedmou a osmou sérii. Máte radost, že nás s jistotou čekají minimálně další tři řady Homelandu?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás