Homeland (Ve jménu vlasti) Rupert Friend se bude ženit

Rupert Friend se bude ženit

Rupert Friend se bude ženit

Začátkem prosince se objevila na stránkách US Weekly radostná zpráva, totiž že představitel Petera Quinna Rupert Friend plánuje svatbu.


11 0
21.12.2014

Rupert Friend požádal o ruku svou dlouholetou přítelkyni Aimee Mullinsovou. Šestatřicetiletá Aimee jako malá přišla o nohy, narodila se totiž s anomálií dolních končetin a v prvním roce věku jí amputovali obě nohy pod koleny. Navzdory osudu se ale stala úspěšnou atletkou, modelkou a dokonce i herečkou. Není se co divit, že uhranula i Rupertovi, který v minulosti randil např. s Keirou Knightley.

Snoubencům blahopřejeme!

Diskuze /1

Revoemag

Gratulace. Moc jim to spolu sluší.

21.12.2014 | 16:40:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás