Homeland (Ve jménu vlasti) Postavy

Postavy

 • Carrie Mathison

  Carrie Mathison

  Agentka CIA Carrie Mathison nemá problém používat při práci nekonvenční postupy, aby odhalila teroristickou hrozbu ze Středního Východu. Bohužel kvůli poslední zkažené misi není u CIA moc populární a ztratila respekt ve svém oboru.

  Sezóny 4
  2011 -
 • Saul Berenson

  Saul Berenson

  Saul Berenson je zasloužilý velitel divize CIA zaměřené na Blízký východ.

  Sezóny 4
  2011 -
 • Nicholas Brody

  Nicholas Brody

  Sezóny 3
  2011 - 2013
 • Peter Quinn

  Peter Quinn

  David Estes ho dosadil do vedení sledovacího týmu, který se soustředil na kongresmana Nicholase Brodyho po tom, co se zjistilo, že chtěl spáchat atentát na viceprezidenta Williama Waldena.

  Sezóny 5
  2012 - 2017
 • Dar Adal

  Dar Adal

  Jedná se o starého známého Saula Berensona. Dar Adal je Cariin tajemný kolega ze CIA, pro kterou pracuje jako velitel tajných operací.

  Sezóny 6
  2012 -
 • Jessica Brody

  Jessica Brody

  Sezóny 2
  2011 - 2012
 • Fara Šerazí

  Fara Šerazí

  Mladá profesionální analytička z Íránu, která pracuje pro CIA. Přidá se do týmu Saula, jemuž pomáhá dopadnout svého krajana Javadiho. Její rodina nevěděla o tom, že pracuje pro CIA, mysleli si, že je bankéřkou.

  Sezóny 2
  2013 - 2014
 • Mike Faber

  Mike Faber

  Sezóny 2
  2011 - 2012
 • Max Piotrowski

  Max Piotrowski

  Mladší bratr Virgila, kterému asistuje při sledování a odposlouchávání. Ten ho seznámí s Carrie. Na rozdíl od svého bratra je vůči ní Max opatrnější, nedůvěřuje jí tak slepě.

  Sezóny 5
  2011 - 2017
 • Frank Mathison

  Frank Mathison

  Sezóny 4
  2011 - 2014

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Reklama

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás