Homeland (Ve jménu vlasti) Je Carrie v ohrožení kvůli své minulosti?

Je Carrie v ohrožení kvůli své minulosti?

Je Carrie v ohrožení kvůli své minulosti?

Carrie jde někdo po krku. Nastal tedy čas probrat se velkou spoustou jmen obětí, které má na svědomí z doby, kdy vedla dronové útoky. Jak asi zareaguje na odhalení její minulosti Carriin přítel Jonas?

11 0
18.10.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Beakka

Myslím, že hrozba pochádza zo zdroja, ktorý by neočakávala. A Jonas? V tomto vzťahu príde skôr, či neskôr ku krachu. Asi skôr.

18.10.2015 | 15:42:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás