Homeland (Ve jménu vlasti) Příště uvidíte: Čeká nás velké odhalení?

Příště uvidíte: Čeká nás velké odhalení?

Příště uvidíte: Čeká nás velké odhalení?

Zdá se, že Carrie konečně na něco kápla. Povede se jí v devátém díle šesté řady odhalit, kdo za celým spiknutím stojí?

14 0
16.3.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Bobr007SVK

tesime sa

17.3.2017 | 11:17:44
Zdenny7

By mě zajímalo na jaké straně stojí Dar. Již od první serie z něj mám takovej divnej pocit, jako že by mohl být záporák číslo 1, tajně dělající na vysoké (nejvyšší) pozici v CIA. Vím, že to tak v předchozích serií nebylo, resp. udělal věci co vylučují to aby byl záporák, ale stejně z něj mám takový pocit. A v této serii moc netuším jak to s ním je, právě mi to tady příjde, že opravdu hraje na špatnou stranu.

17.3.2017 | 19:10:38
VenusV666

Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Dar mi připadá jako člověk, kterého baví především posouvat figurky, hrát zákulisní hry a bezohledně zneužívat všechny okolo pro vlastní cíle a pocit moci, psychicky vadný jedinec, který se navenek staví jako ochotný a pomáhající. Navíc si myslím, že je to pedofil zaměřený na mladé chlapce a že zneužíval Petera i další.

17.3.2017 | 19:49:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás