House of Cards (Dům z karet) Dům z karet v České televizi sledovalo přes 170 tisíc diváků

Dům z karet v České televizi sledovalo přes 170 tisíc diváků

Dům z karet v České televizi sledovalo přes 170 tisíc diváků

I přes pozdní vysílací čas dosáhla česká televizní premiéra seriálu House of Cards nadprůměrného výsledku. Jinde než na obrazovkách ho ale lidé neuvidí. Online vysílací v práva v Česku pravděpodobně nikdo nemá.


6 1
14.1.2016

K úspěchu si může gratulovat Česká televize. Ta včera na svém druhém kanále odvysílala premiéru seriálu Dům z karet a diváci se jí odměnili slušnou sledovaností. Jak informuje web Mediaguru.cz, první díl sledovalo 172 tisíc diváků starších 15 let. Šlo o šestý nejsledovanější středeční pořad na ČT2.

Kdybyste se ale k první epizodě s českým dabingem chtěli vrátit, máte smůlu. Česká televize totiž nemá online vysílací práva, na rozdíl od nedávného uvedení seriálu Šílenci z Manhattanu (Mad Men). Legálně si teď seriál na internetu nepustíte takřka nikde. V televizi ani v repríze.


Dívali jste se na premiéru s českým dabingem? Jak se vám líbila?

Diskuze /4

Merwis

ČT nakonec nemá práva na online vysílání? Tím tedy padá jeden z argumentů, proč „náš“ Netflix neobsahuje House of Cards. Přehlídl jsem někde nějaký vysvětlení?

14.1.2016 | 13:44:32
Spiker

Jak je možný, že Netlix nemá práva, když je to jejich seriál.,,to je přece něco jinýho online a v tv..přijde mi to zvláštní.

#4 iHyi
14.1.2016 | 15:00:15
Bruncla

třeba se to objeví na netflixu potom co to čt dovysílá. tipuju že by čt nebyla moc nadšená kdyby koupila práva k seriálu a pár dní před premierou by se celý objevil na netflixu v čr:D

14.1.2016 | 15:28:59
iHyi

#2 Spiker: Práva na mezinárodní distribuci House of Cards má Sony, takže Netflix samotný si o tom rozhodovat nemůže. Ale proč to tak je a za jakých podmínek ČT seriál koupila/a Sony ho nabízel či prodal, to se asi nedozvíme :-)

webmaster
14.1.2016 | 19:48:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá série

Patricia Clarkson a Campbell Scott hereckými posilami páté série

Patricia Clarkson a Campbell Scott hereckými posilami páté série

V páté řadě House of Cards uvidíme hned tři nové herecké tváře. Těšit se můžeme na Patricii Clarkson, Campbella Scotta a Jamese Martineze.

Trailer k páté sérii

Reklama

Zpráva od Underwoodových

Nejoblíbenější postavy

Další tipy

10 seriálů, které sledovat po House of Cards

10 seriálů, které sledovat po House of Cards

Pokud se vám zalíbilo politické téma a rádi byste v televizi sledovali další, tematicky příbuzné seriály, nechte si je doporučit od nás.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás