Incorporated Postavy

Postavy

 • Elizabeth Krauss

  Elizabeth Krauss

  Benova tchyně a ředitelka ve firmě Spiga Biotechnics. Elizabeth těží ze svého postavení ve firmě, ale i přesto je uvězněna v systému, který vyžaduje neustálé výsledky. V zájmu ochrany sebe a své rodiny učiní pár těžkých rozhodnutí, které zapříčiní odcizení s její dcerou Larou.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Ben Larson

  Ben Larson

  Ben má tu nejlepší práci, nejkrásnější ženu a nejhezčí dům, ale přesto není spokojený. Pravdou je, že Ben pochází z Červené zóny, kde ztratil svoji životní lásku Elenu. Kvůli jejímu nalezení si vytváří novou identitu a infiltruje se do světa korporací.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Laura Larson

  Laura Larson

  Benova žena, úspěšná plastická chiruržka a také dcera Elizabeth Kraussové. Celý svůj život strávila ve stínu své matky. Její matka řídí společnost Spiga Biotechnics, a proto se jí dostávalo speciálnímu zacházení. Touží uniknout ze zelené zóny a podívat se za zdi.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Julian Morse

  Julian Morse

  Hlava bezpečnosti a nejobávanější muž ve Spiga Biotechnics. Bývalý vojenský důstojník a houževnatý vyšetřovatel, který udělá cokoliv, aby našel špiony a zrádce uvnitř firmy. V soukromém životě je to milující manžel a otec, který dělá vše proto, aby oddělil svoji práci od svého soukromého života.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Theo

  Theo

  Elenin mladší bratr. Theo vyrůstal ve slumech Červené zóny. Je to jediný člověk, který zná Benovu pravou identitu, nic ho nerozhází. V Červené zóně prodává tabák, který dostává od Bena, kvůli čemuž se dostane do potyčky s místním vůdcem Terrencem. Ten mu nabídne místo v kleci.

  Sezóny 1
  2016 -

Stav překladu

Epizoda S01E07: Executables

cz70%
Odhadované dokončení dnes 23:59
en100%
DOKONČENO

Titulky překládají: @k0Sh3s, @Torran, @227petr, @Albus a Dark'n'Twisty

Sedí na verze:

 • S01E07.HDTV.x264-FLEET
 • S01E07.720p.HDTV­.x264-AVS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Incorporated

Postřehy

Postřehy z epizody Sweating the Assets

Postřehy z epizody Sweating the Assets

Minulý týden jsme pro vás postřehy nenapsali, jelikož v minulém díle Profit and Loss toho bylo opravdu málo na rozebírání, ale tento týden vám je již opět přinášíme.

Reklama

Technologie

Technologie z epizody Sweating the Assets

Technologie z epizody Sweating the Assets

V epizodě Sweating the Assets jsme se vrátili o osm let dříve, kdy byl Julian pověřen, aby zachránil Lauru. Díky tomu jsme mohli spatřit Julianův dron, který používal při hledání únosců.

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás