Inhumans
0/100 - 0×

Inhumans

Po představení v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. si rasa genetických kříženců lidí a Kree – Inhumans vysloužila vlastní seriál, který se točí okolo mocné královské rodiny. Blackagar Boltagon a jeho kruh nejbližších přátel musí dohlížet na bezpečí celé rasy, která dlouhou dobu žila v odloučení od vnějšího světa.

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | ABC


Black Bolt bude v seriálu komunikovat pomocí znakové řeči

Black Bolt bude v seriálu komunikovat pomocí znakové řeči

Není to poprvé, co se tvůrci snaží přijít na originální způsob, kterým by postavy komunikovaly na televizních obrazovkách. Aby se mohl Black Bolt více zapojit do děje, bude používat zcela novou znakovou řeč.


14 0
16.5.2017

Jak mnozí komiksoví fanoušci ví, Black Bolt musí držet svůj hlas na uzdě, jinak by mohl zničit všechno kolem sebe. Komunikaci mezi ním a ostatními Inhumany proto v komiksech zprostředkovávala Medusa, která byla Blackagarovou pobočnicí. Mimoto komunikoval také pomocí telepatie. Tvůrci ale správně pochopili, že by vypadalo blbě, kdyby mu Medusa běhala pořád za zadkem, a telepatii také není úplně snadné zpracovat. Samozřejmě by se daly použít titulky nebo nějak upravený hlas, ale to by nemuselo vypadat ideálně.

Black Boltův herec, Anson Mount, nedávno řekl, že se tvůrci rozhodli pro znakovou řeč. Ti, kteří tuto řeč ovládají, ji ale rozumět nebudou, jelikož Inhumans z královské rodiny nepochází ze Země, a tudíž pozemskou znakovou řeč neznají. Tvůrci proto vymysleli vlastní, čímž vytvořili nový jazyk, který můžete zařadit ke dothračtině, klingonštině nebo elfímu jazyku od Tolkiena.


Myslíte, že tvůrci udělali správný krok nebo šlápli úplně vedle? Jak si Black Boltovu komunikaci představujete vy?

FOTO: Marvel

Diskuze /4

NIGHTMARE022

To si dělaj srandu ??, doufám že aspoň medůza mu bude rozumět a překládat..

16.5.2017 | 17:56:58
NIGHTMARE022

To si dělaj srandu ??, doufám že aspoň medůza mu může tlumočit a rozumět co si myslí

16.5.2017 | 17:58:27
Ratemus

ty vole jen to ne…co všechno se tam ještě změní, alespon že Black Bolt nebude černá lesba

16.5.2017 | 20:57:58
filozof

Já se po traileru zase bojím, že Maximus nebude šílený, ale nějaký trapný idealista bojující za nezávislost. Komplexy američanů z monarchie jsou známé, takže možná budou do seriálu cpát kecy o demokracii.

1.6.2017 | 17:14:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !