Killjoys Co možná nevíte o seriálu Killjoys

Co možná nevíte o seriálu Killjoys

Co možná nevíte o seriálu Killjoys

O seriálu plném vesmírných honiček Killjoys toho zatím moc známo není, ale přesto vám přinášíme pár zajímavostí a vyvrátíme pár věcí, které byste možná považovali za samozřejmé.


4 0
28.5.2015

Seriál se točí kolem zábavu milujícího, těžce si na živobytí vydělávajícího tria meziplanetárních nájemních lovců, kteří přísahali zůstat nestranní při lovu smrtících zločinců po celém vesmíru, který se pohybuje na pokraji krvavé meziplanetární občanské války.

Když se řekne sci-fi, seriál o cestování vesmírem a podobně, většina lidí si představí mimozemšťany, nebo jdeme ještě dál a pomyslíme na klony. Nenechte se ale zmýlit, v Killjoys se žádné takovéhle havěti nedočkáme.


Dalším celkem logickým předpokladem je to, že když jsou hlavními hrdiny čehokoli dva muži a žena, musíme se nevyhnutelně dočkat milostného trojúhelníku. Nicméně podle dosavadních informací a předsevzetí Syfy mezi hlavními postavami nebude žádný milostný trojúhelník. Ovšem vztah (nesexuální vztah) mezi těmi třemi bude pro celý seriál velmi důležitý. Otázka je, jak dlouho jim tohle předsevzetí vydrží?

Co od seriálu čekáte vy? Mně u těchto sci-fi seriálů začala seriálová závislost. Jako většina členů mojí generace jsem vyrostla na Stargate, pokračovala s Battlerstar Galacticou a pak už se to vezlo, takže každý takovýhle seriál vítám s nadšením a moje očekávání jsou obvykle obrovská…

Diskuze /4

Leuki

Mě to spíš připomíná Firefly tak doufám že to nedopadne stejně, že to po pár dílech zrušej

28.5.2015 | 22:49:28
Hadas

no nevim ja hledam nejake sci-fi kde by byla nejaka zahada napr posledni takove bylo SGU tenhle serial mi pripada jen jako sci-fi kriminalka :( chceto nejaky poradny sci-fi

#4 Remi91
1.6.2015 | 19:06:24
ScaryX

Dark Matter má být údajně jak SGU přes kopírák…

webmaster
1.6.2015 | 23:51:45
Remi91

#2 Hadas: Doporučím seriál Outcasts. Má to bohužel jen jednu sezónu, ale velmi povedenou a já osobně to mám pojmenované jako Lost na jiné planetě.

webmaster
21.6.2015 | 22:59:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Heist, Heist Baby

cz40%
Odhadované dokončení 22.8. | 23:59
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav