Klondike
87/100 - 34×

Klondike

Mini-série na motivy knihy od Charlotte Gray nás zavede do malého odlehlého městečka v Klondike, kde právě probíhá zlatá horečka. Do města přijíždí Bill (Richard Madden), který by rád využil příležitostí, které tato drsná krajina nabízí.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Discovery Channel | 90 minut
hrají
Richard Madden (Bill Haskell), Ian Hart (Soapy Smith), Tim Roth (Hrabě), Tim Blake Nelson (Joe Meeker), Augustus Prew (Byron Epstein),


Jak se dařilo Královi Severu v novém kabátě?

Jak se dařilo Královi Severu v novém kabátě?

Stanice Discovery Channel odvysílala svůj první hraný seriál, jak to dopadlo?


0 0
30.1.2014

Doby, kdy seriály točily jen velké veřejnoprávní stanice jsou dávno pryč. Čím dál tím více se do seriálové tvorby pouští osvědčené kabelovky, které mají dostatek diváků a chtějí jim nabídnout něco nového a oslovit nové diváky.

O zlatou horečku na stanici Discovery Channel je veliký zájem. Na stanici již čtvrtým rokem běží reality show Gold Rush: Alaska, kde je skupinka odvážlivců poslána na sever, kde si vyzkouší, jaké je to být zlatokopem a při troše štěstí se jim nadobro změní život. Proto není divu, že se stanice rozhodla natočit mini-sérii Klondike.


A jek ten si vedl u diváků? Náramně!
První večer si seriál pustilo 3,434 milionu diváků, což stanici přineslo rating 1,1 %. Druhý večer zaznamenal mírný pokles, to seriál sledovalo 3,128 milionu diváků s ratingem 1,0 % a poslední díl si v premiéře nenechalo utéct 2,855 s ratingem 0,8 %.

I přes mírný propad seriál vždy patřil mezi nejsledovanější pořady na kabelových stanicích, což stanici Discovery Channel říká, že odvedla skvělou práci a rozhodně už by se měla rozmýšlet, co divákům nabídne dál. Co na Klondike říkáte vy?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !