The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou Sea Change

Ohlédnutí za epizodou Sea Change

Ohlédnutí za epizodou Sea Change

Zítra nás po dvoutýdenní pauze čeká podle všeho nadupaná devátá epizoda. Pojďme se nyní společně podívat na epizodu, jež jí předcházela.


10 0
14.8.2016

Pokud jste osmou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Král je mrtev, ať žije král

Na konci minulé epizody jsme byli svědky toho, že prezident Jeffrey Michener spáchal sebevraždu. Americký lid se v této epizodě loučí s prvním postapokalyptickým prezidentem a vítá v úřadu nového nejmocnějšího muže planety dosavadního viceprezidenta Howarda Olivera.


Jaká bude Amerika pod vládou nového prezidenta?

Jak se dalo očekávat, ministr zahraničí Alex a oblastní vůdci okamžitě chytili příležitost za pačesy a začali po novém prezidentovi požadovat, aby zrušil všechna Michenerova nařízení a dal vůdcům jednotlivých oblastí větší autonomii. Překvapivě se k nim připojila i vedoucí prezidentské kanceláře Alison, která s Jeffreym měla vztah. Jediným zastáncem předchozí politiky Michenera a kapitána Chandlera je tak Kara Greenová, která byla nyní odstavena na druhou kolej. Jak víme, politická situace ve Státech bude v následujících epizodách dost ošemetná. Máme se na co těšit.

Maminčin mazánek

Peng se neštítí opravdu ničeho. Aby se zbavil Wu Minga, srovnal se zemí celou Shanzhai. To mu ale nakonec nebylo nic platné, protože se pašerák stihl schovat u své matky.

Vlk konečně zkolil tygra.

Po odstranění jednotek čínské státní bezpečnosti prohledala posádka Nathan James dům Wu Mingovy matky a objevila souřadnice jednotlivých lodí převážejících Pengovu smrtící zbraň. Jak víme z ukázky na další epizodu, americké námořnictvo se pokusí tyto lodě zastavit. Zda bude úspěšné, to prozatím zůstává ve hvězdách.

Genocida

Devátá epizoda nám konečně odhalila, proč lék nepůsobí na japonské občany. Jak se dalo očekávat, za vším stojí prezident Peng.

Deníky doktorky Scottové se určitě budou hodit.

Čínský prezident nechal vyvinout sloučeninu, která činí vir objemnější a odolnou vůči léku. Pokud ji někdo vdechne ještě předtím než dostane lék, stane se pro něj vynález Rachel Scottové nefunkčním. Z toho důvodu lék nepůsobí na Takehayu a jeho ženu, ale na jejich syna ano. Doktor Rios se snaží dát opět dohromady doktorčinu bývalou laboratoř. Uvidíme, zda se mu tuto komplikaci podaří nějak vyřešit.

Peng se chystá do Korei

Čínský prezident si moc dobře uvědomuje, že mu Američani začínají šlapat na paty, proto se rozhodl urychlit celou svou operaci.

Další na řadě je Korea.

Sloučenina je již rozšířena v Japonsku a pravděpodobně i ve Vietnamu. Nyní chce Peng zbavit naději na lék Koreu. Co tím vším ale sleduje? Má snad na svou látku nějaký protilék, chce celý svět vydírat, a získat si tak světovou nadvládu? Snad nám víc odhalí další epizody.

FOTO: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Čtvrtá série se blíží

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás