The Last Ship (Poslední loď) Co nás ještě čeká v příštích epizodách

Co nás ještě čeká v příštích epizodách

Co nás ještě čeká v příštích epizodách

Stanice TNT uvolnila krátké popisky děje následujících epizod. Můžeme si tak udělat obrázek, co všechno se na nás teprve chystá.


9 1
31.7.2015

Podrobnější popisy naleznete uvnitř jednotlivých epizod.

Doktorka Scottová se na lodi musí potýkat se stále nevyřešeným vzorcem na šíření vakcíny i s přítomností Nielse Sorensena. Kapitán Chandler se snaží zlomit zfanatizovaného prezidenta, aby konečně akceptoval pravdu a přestoupil na jejich stranu.


2×08 Safe Zone

Když se doktorka Scottová blíží k velkému průlomu, kapitán a jeho muži se vydají na pevninu, aby našli potřebné zásoby a materiál pro její laboratoř. Poručík Burk při akci narazí na skupinku dětí. Výroba léku nyní závisí na Nielsovi.

2×09 Uneasy Lies the Head

Doktorka Scottová tvrdě pracuje na nové, efektivnější verzi léku, zatímco Alishe se povede rozšifrovat zprávu z mobilním telefonu. Podezřelé úmrtí na lodi donutí kapitána, aby zahájil vyšetřování vraždy. Nathan James míří do New Orleans.

2×10 Friendly Fire

Imunní dostanou solidně na frak a doktorce Scottové se zatím úspěšně daří pracovat na vakcíně i za pomoci proradného Nielse. Kapitán Chandler a jeho posádka to však teď nebudou mít jednoduché. Budou muset zlomit samotného prezidenta a při průzkumné misi pak padnou do nebezpečné pasti. Nemluvě o potencionální vraždě na palubě. S akcí a napětím Loďka určitě šetřit nebude, tak snad se dočkáme skutečně explozivní podívané.

Diskuze /2

Mates79

Tak to som zvedavý, kto to zomrie na lodi…

#2 Valada06
31.7.2015 | 19:49:31
Valada06

#1 Mates79: Osobně tipuji některé nové postavy.

webmaster
3.8.2015 | 22:40:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá série se blíží

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás