The Last Ship (Poslední loď) Přivítejte nové postavy a nový příběh

Přivítejte nové postavy a nový příběh

Přivítejte nové postavy a nový příběh

Jak se nám to blíží, k příběhu se naloďují nové tváře. Pojďte se na ně připravit a zjistit, co pro nás nadcházející třetí řada chystá.


11 0
10.2.2016

Pro začátek příjemné zprávy. Postavy námořníka Millera, nejmladšího člena týmu Cobra, a australského bijce Wolfa Taylora se dočkali povýšení. Budeme se tam s nimi a útočnou jednotkou lodi Nathan James setkávat pravidelně i nadále. A postupně i stále častěji se zbytkem posádky.

Z nových tváří se pak můžete těšit například na Dichen Lachmanovou (The 100, Dům loutek, Poslední základna), Bridget Reganovou (Agent Carter, Legend of the Seeker, Jane the Virgin), Elisabeth Röhmovou (Hrdinové, Stalker) a mnoho dalších tváří. Lachmanová ztvární pilotku helikoptéry, která žije na hraně. Zbylé dvě pak budou tvořit štáb nově vytvořené vlády Spojených států. Röhmová coby velice inteligentní a schopná vedoucí štábu prezidenta a Reganová jako bývalá námořní důstojnice, nyní operující pod diplomatickým krytím v Číně ve jméně nově ustanovených Spojených států.


Čas oslav skončil. Foto: TNT

Na pozici taktického důstojníka na lodi pak po těhotné Kaře Fosterové nastoupí poručík Cameron Burke, bratr poručíka Burka z útočné jednotky. Ten tak po tragickém skonu Ravi bude hledat cestu ke svému bratru. Představí se nám i pár dalších postav včetně Penga, vůdce nově sjednocené Číny. Ano, děj třetí série se zjevně zaměří na události v Asii (protože proč jezdit do Evropy, že?). Bude zajímavé sledovat s čím na nás tvůrci v nové řadě vyrukují. Jako by situace v tomto neklidném regionu nebyla již dnes dostatečně výbušná, představte si ji v době postapokalyptické. Čínští piráti, to bude slušné sousto pro kapitána Chandlera a jeho posádku.

Co říkáte na vývoj příběhu dál směrem na východ? Zatopí Číňané pořádně pod kotlem lodi Nathan James nebo to bude spíš naopak? Už zachránili Ameriku, teď ještě ten svět

Diskuze /12

Simpsinka

A nejsou nějaké informace zda Dr. Scott přežije a bude ve 3 sérii?

#2 Valada06 #3 ScaryX #4 vacicak
10.2.2016 | 17:11:34
Valada06

#1 Simpsinka: Ty pochybuješ o tom, že přežije?

#11 Simpsinka #12 Simpsinka
webmaster
10.2.2016 | 17:17:51
ScaryX

#1 Simpsinka: Jediné, co ti můžu říct, že první epizoda se bude jmenovat The Scott Effect a čínská linka začne určitě od třetí epizody Shanzhai. A mám takový pocit, že stejně jako na začátku druhé řady, tohle všechno vyřeší a uzavřou během první epizody. Nebo dvojdílu. Název druhé epizody prozatím přeskočili, takže předběžně počítám se zahájením třetí série opět dvojitým nášupem ;-)

webmaster
10.2.2016 | 17:52:56
vacicak

#1 Simpsinka: pro zapletku bude lepsi kdyz umre

10.2.2016 | 18:20:36
azoxid

Fosterová a Ravit mi tam budou chybět, no doufám že bude úvodní dvojdíl stejně povedenej, jako minule. Jak serou na Evropu mi trochu začíná vadit :-D

#7 ScaryX
10.2.2016 | 22:06:02
elsadistico

v Paríži buchla atomovka, tak čo tam po Európe :D

11.2.2016 | 0:18:34
ScaryX

#5 azoxid: Ravit je vážně škoda. Jak vyřeší těhotnou Fosterovou jsem docela zvědavej. Z pracovní pozice ji sice stáhnou, ale zůstane na lodi nebo dostane nějakou pevninskou dějovou linku? Že ji úplně vyšoupnou si nemyslím. Na Evropu kašlou v Americe všude, tomu už se ani nedivím. Buďme rádi, že ji tam vůbec zmínili :D

webmaster
11.2.2016 | 18:07:29
A_V

Točit Evropu je těžké. Není tady tolik zbraní, amíci umí sotva anglicky, Francie dostala zásach atomovkou. Navíc tady asi nemaj tolik základen a zdrojů paliva jako v Asii na středním východě atd.

Jinak Fostrová mi bude chybět snad ji nevynechaj úplně

11.2.2016 | 20:41:30
sten1122

Viete niekto kedy zacne 3seria?

20.2.2016 | 21:17:06
Piere

Tak Bridget to snad zachrání :D co se dámského osazenstva týče

23.2.2016 | 20:23:29
Simpsinka

#2 Valada06: No já doufám že přežije .. nikde není žádná zmínka o jejím odchodu ze seriálu, ale ani o tom, jak to bude s její postavou :D

29.2.2016 | 17:50:29
Simpsinka

Noo, tak už o tom nepochybuju :D asi je to jistý :( #2 Valada06:

14.6.2016 | 23:52:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás