The Last Ship (Poslední loď) Popis

The Last Ship

The Last Ship

Když smrtelný virus vyhladí 80 procent světové populace, zbude na světě už jen málo těch, kteří můžou bojovat o přežití. Mezi ně patří i jedinci na válečné lodi, kteří musejí najít lék proti zhoubnému viru, aby zachránili svět.


Seriál vznikl na námětu stejnojmenné knihy, která se však odehrávala v období studené války. Místo jaderného zničení však tentokrát svět podlehl virové nákaze. Pro seriál vnikl také krátký komiksový příběh. Na jeho produkci se taktéž podílel Michael Bay

První série láká na honbu za lékem na celosvětovou nákazu. Foto: TNT


Posádka torpédoborce amerického námořnictva USS Nathan James se vrací ze své téměř půlroční mise daleko za polárním kruhem, aby všichni zjistili, že okolní svět mezitím upadl do chaosu. Většina obyvatelstva podlehla smrtící nákaze a jediná naděje na lék se nachází právě na palubě jejich lodi. Nejsou však jediní, kdo má o vakcínu celosvětového rozsahu zájem a tak k jejich vytouženému cíli vede strastiplná cesta.

Ve druhé řadě nás čeká boj s imunními odpůrci vakcinace lidstva. Foto: TNT

Výroba vakcíny je pouze jednou složkou úspěchu. Když se na scéně objeví nevídaně silní protivník v podobě lidí imunních vůči nákaze, kteří o sobě usoudí, že mají být pány nového světa, posádka má na nebezpečný souboj zaděláno. Čeká je nelehká zkouška, když se skupině Imunních povede proti nim poštvat i ostatní neodolné obyvatelstvo. Oni však mají na své straně nového prezidenta Spojených států amerických.

Hlavní představitelé. Foto: TNT

V hlavních rolích:

Eric Dane jako Thomas Chandler – kapitán lodi USS Nathan James
Adam Baldwin jako Mike Slattery – výkonný důstojník na lodi USS Nathan James
Rhona Mitra jako doktorka Rachel Scottová – přední paleoviroložka

Upoutávka k seriálu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
_VTEC_

První série se mi moc líbila originalitou a zároveň kopírkou toho co teď všichni chtějí – post apo svět. Přehnané Americké velikánství a nesmrtelnost se objevila až ve druhé sérii, která byla trochu akčnější díky vícerým operacím na souši. Výzbroj lodi je trochu nudná na modernost tohoto křižníku. No a třetí série už není vůbec o viru ale o rozpoutání války mezi US a Čínou a děj se stává velmi lehce čitelný. Je však vidět, že některé postavy zadávaly před začátkem seriálu „1982gonzo Ctrl+I“ (cheat na nesmrtelnost v Commandos). Akce však nechybí a charismatické postavy dělají seriál stále poutavým i ve třetí sérii, klobouk dolu.

11.10.2016 | 12:59:50
Hana Březinová

děkuji moc překldatelum tohoto serialu a mužu říct že super,těším se na další řadu :)

19.9.2016 | 8:57:22
erpe78

Jak to ze začátku mělo podivnej a pomalej rozjezd, plnej přehnanýho americkýho patosu, tak se to úžasně rozjelo! Mám Ameriku rád, ale toho patosu jsem se ze začátku trochu bál, jsem rád, že se to tak špicovně rozjelo :-)

16.9.2016 | 13:30:35
Lery

Dobře se na to dívá a těším se na další díly.

16.9.2016 | 12:31:06
ScaryX

Je to sice americkej patriotistickej patos, ale stále skvělej americkej patriotistickej patos. ;-)

webmaster
14.9.2016 | 0:05:21
Valada06

Opravdu výborný seriál v letní okurkové sezóně.

webmaster, korektor
15.6.2016 | 15:39:53
karlospajdos

Výbornej seriál, ať už děj, akce, námořnictvo, hodně mě to baví!

23.4.2016 | 0:16:21
Smonor

super příběh…

21.3.2016 | 16:01:51
MakyB

Nemůžu si pomoct ale po poslední dobou šílených seriálech, které se snaží za každou cenu šokovat mě tenhle donutil se do něj zamilovat i přes t šílenost, že jen amíci nás zachrání a kapitán je lepší než Rambo. Tak nějak jsem zjistila, že takový seriál potřebuju, seriál, kde každý díl končí happy endem a všechno dobře dopadne a i přes to všechno se o posádku bojím. Pro mě nejlepší díl 2×05, 2×12 kdy se naháněli s ponorkou, přestože by ponorce stačilo se vynořit a vykouknout z okna :-D Zamilovala jsem se do toho seriálu a do všech postav a rozhodně se budu těšit na další sérii.

14.3.2016 | 20:46:20
nevimjmeno2

Bohužel naprostá nuda

22.2.2016 | 20:58:32

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Reklama

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás