The Last Ship (Poslední loď) Záchrana je blízko, nebezpečí ještě blíž

Záchrana je blízko, nebezpečí ještě blíž

Záchrana je blízko, nebezpečí ještě blíž

Po roční pauze se nám opět vrátil oblíbený loňský letní seriál. Jak si povedou muži a ženy v námořnické modré při svém druhém turnusu?


4 0
29.6.2015

Jejich revírem je oceán. Jejich tempo je hrdinské. Jejich protivníci jsou vzbouřenci, nekalé živly a nepřátelé Spojených států. Muži a ženy z USS Nathan James pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je zachránit celičký svět.

Poté, co se v celkem relativně krátké době dokázali vypořádat s hrozbou v Baltimoru, čeká posádku kapitána Chandlera nelehký úkol: zachránit i zbytek světa, najít své rodiny a stabilizovat celou lidskou společnost. V tom jim budou oponovat zcela noví protivníci, stavící se proti samotnému principu jejich původní mise, nalezení léku. Ne všichni při nakažení totiž podlehli následkům nemoci. Objevila se jistá, ne zrovna malá skupinka lidí, kteří nákazu přežili pravě proto, že jsou vůči ní přirozeně imunní. A právě ti se stanou novými nepřáteli snažení posádky Nathan James. V honbě za nastolení vlády imunních jedinců, nových nadlidí, se nebudou bát čehokoliv a mají v rukou jadernou ponorku. A jsou mezi nimi Britové! Ostatně podívejte se sami v přiloženém traileru.


Co na nově započatou sérii říkáte vy? Dokáže loď USS Nathan James bavit své diváky i tentokrát?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás