Legends of Tomorrow Alternativní verze Star City v roce 2046

Alternativní verze Star City v roce 2046

Alternativní verze Star City v roce 2046

V šestém díle seriálu Legends of Tomorrow jsme se dočkali dlouho očekávané budoucnosti. Podívali jsme se na to, jak bude vypadat Star City v roce 2046. Dočká se této verze i současné dění seriálu Arrow?


24 0
2.3.2016

Alternativní Star City v roce 2046

Třicet let po odletu Legend z našeho známého světa se ze Star City stalo hotové peklo. Město převzali kriminálníci a není nikdo, kdo by se jim postavil. Tedy, je tu jeden člověk, který se jim snaží vzdorovat. Jmenuje se Connor Hawke a sám vystupuje pod přezdívkou Green Arrow.

Nejprve je nutné si uvědomit, že vše, co jsme v šesté epizodě Star City 2046 viděli, se ve skutečnosti ani nemusí stát. Cestování časem je záludnou věcí, během které i sebemenší změna minulosti může způsobit fatální následky. Tuto verzi Star City mohly i třeba způsobit Legendy, které během cestování časem mohli něco „podělat“. Ostatně sám Rip řekl, že tohle je jen jedna z mnoha budoucností, která ani nemusí nastat.


Čeho jsme se tedy v roce 2046 dočkali? Už jsme psali, že město bylo v troskách, ale v troskách byla i budova Palmer Tech, která se však v roce 2046 jmenuje Smoak Technologies. Město ovládali kriminálníci, zločinci a podobná verbež, kterým velel Grant Wilson, syn Sladea Wilsona. Po svém otci zdělil opravdu hodně a dokonce i nosí podobný kostým. Už v seriálu Arrow se Slade zmiňoval, že má syna, ale tím nemyslel Granta, nýbrž Joeho. Grant je tedy jeho druhorozený syn.

Connor Hawke

Jednou z nejzajímavějších nových postav byl bezesporu nový Green Arrow. Tvůrci se nechali inspirovat komiksovou předlohou Connora Hawkea, který je synem Olivera Queena. Connor Hawke se v komiksech stane novým Green Arrowem a to se vlastně stalo i v seriálu. V seriálu se však nejednalo o Oliverova syna a vlastně ani o pravého Connora Hawkea. Jeho pravé jméno je John Diggle Junior, který je synem Johna Digglea, věrného přítele Olivera Queena. Je zároveň pravděpodobné, že je i synem Lyly Diggle.

Vývoj, změny a osudy postav

Kromě nových informací o městě jsme se dozvěděli i několik novinek o postavách. Už od začátku to vypadalo, že je Oliver Queen mrtvý. Nikdo ho totiž od povstání padouchů neviděl, proto všichni začali usuzovat, že je mrtvý. Ve skutečnosti však není, protože se celou dobu schovával ve své skrýši (v té stejné, která je od čtvrté řady v seriálu Arrow).

Avšak i Oliver se dočkal své proměny. Grant mu po svém příchodu usekl levou ruku a myslel si, že ho zabil. Oliverovi také narostla jeho kozí bradka, kterou má ve své komiksové předloze.

Svého osudu dosáhl John Diggle, který zemřel. Jeho syn John Diggle Junior viní za jeho smrt sebe a rozhodl se, že nemůže nosit jeho jméno. Proto se přejmenoval na Connora Hawkea. Vztah mezi otcem a synem byl totiž velký. Představitel mladého Johna prozradil, že Johnův otec zemřel ve chvíli, kdy byl teenager, proto to byla pro Johna skutečně velká ztráta.

V šesté epizodě jsme se nedozvěděli, jak to dopadlo s Felicity, Theou a Laurel. Oliver tvrdil, že jsou všichni pryč, ale neprozradil, jestli jsou naživu, nebo mrtví. Alespoň ohledně Felicity víme, že ta před 15 lety, tedy ve chvíli, kdy město ovládli padouši, odjela z města pryč. A samozřejmě jsme se dočkali i několika narážek na Quentina Lanceho. Jeho osud je taktéž neznámý, ale je pravděpodobné, že se o něj Grant Wilson „postaral“, protože se o něm zmínil.

Foto: CW

Diskuze /3

Inspekthor

Joe Wilson? Osvěžte mi někdo paměť, prosím… Nějak si ho vůbec nepamatuju…

#3 dAw3
2.3.2016 | 23:18:14
dAw3

#1 Inspekthor: Byl akorát zmíněn v Arrow flashbacku, nic se o něm neví. Podle wiki ho neúmyslně zabil Slade.

3.3.2016 | 12:25:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás