Legends of Tomorrow Co všechno víme o seriálu Legends of Tomorrow?

Co všechno víme o seriálu Legends of Tomorrow?

Co všechno víme o seriálu Legends of Tomorrow?

Tento nový seriál nás sice čeká ještě za dlouho, ale objevilo se již spoustu nových informací, které jsme pro vás shrnuli do jednoho článku.


26 0
18.6.2015

O seriálu:

Nový seriál Legends of Tomorrow bude mít premiéru na stanici CW a to na začátku roku 2016. Tento seriál se bude skládat z celkem 16 epizod, které budou odvysílány do léta 2016. S tímto počtem epizod je tedy jasné, že se Legends of Tomorrow budou časově překrývat s druhou polovinou čtvrté řady Arrow a druhou polovinou druhé řady The Flash.

Thumbnail Play icon

Hlavní postavy:

Hlavním tahákem na lidi je velké množství superhrdinů a superpadouchů, kteří se v tomto seriálu objeví. Hlavní role zde sehrají Atom, Martin Stein, White Canary, Hawkgirl, Captain Cold a Rip Hunter. K nim se dále přidají Heat Wave, Ronnie Raymond a minimálně v pilotní epizodě se objeví samotný ArrowFlashem. Tito všichni budou čelit Vandalu Savageovi, nesmrtelnému protivníkovi.


Zcela novou a neznámou postavou pro nás znalé fanoušky seriálů Arrow a The Flash je rozhodně Hawkgirl, která se jen mihla v poslední epizodě první řady seriálu The Flash. Její příběh by měl být odvyprávěn skrze celou první řadu Legends of Tomorrow, kde se dozvíme o jejím původu, hněvu, reinkarnaci, křídlech atd. Sama herečka Ciara Renée už byla měřena pro její pověstnou Hawkgirl helmu, které se tedy dočkáme už v první řadě.

Velkou záhadou je samotná White Canary. Její původ jako Sarah Lance, později jako Canary, známe, ale v seriálu Legends of Tomorrow ji budou brát z jiného pohledu. Sarah kvůli své smrti bude vzkříšena pomocí Lazarovy studny, nebude to však ta stejná Sarah, jak ji známe.

(Foto: CW)

Lazarovu studnu jsme v akci mohli vidět už při vzkříšení Thei. Ta však byla jen pouhých několik dnů mrtvá, zatímco Sarah bude již rok mrtvá, a to se na zmrtvýchvstání podepíše. A ptáte se jak? To se dozvíme až v samotném seriálu.

Hlavním padouchem bude Vandal Savage, který žije již tisíce let a který má v plánu změnit celý směr dějin. V této souvislosti se začalo mluvit o dalším padouchovi, konkrétně našem oblíbeném Deathstrokovi, s jehož přítomností však nepočítejte. Jeho představitel, Manu Bennett, sice aktuálně dotočil všechny scény nového seriálu The Shannara Chronicles, ale jeho návrat se zatím neplánuje.

Efekty

Jako poslední je potřeba probrat seriálové efekty. Ty by měly být pro seriál Legends of Tomorrow nejlepší, jaké kdy pro seriál na stanici CW byly. Původně měl mít seriál Legends of Tomorrow celých 23 epizod, tvůrci se však rozhodli zkrátit celou první řadu na 16 epizod, aby ušetřili peníze a investovali je do efektů, kterých prý bude hodně zapotřebí.

(Foto: CW)

Diskuze /10

NewPerson

Rip Hunter: I'm member of Time Masters…aha ještě, že není Time Lord.To už bych si myslel, že se snaží něco kopírovat:D

18.6.2015 | 18:59:35
tomsn40

To už můžou do té studny naházet všechny, co zemřeli… :D

18.6.2015 | 19:14:37
DAviss

No jsem zvědavý jak ji po roce v zemi vykopou..

18.6.2015 | 21:04:11
maxf1

Ronnie Raymond v seriálu nebude. Martin Stein prý bude fungovat sám a bude nám to vysvětleno v první epizodě Flashe.

#5 Xavik #9 ksanzi10 #10 ksanzi10
18.6.2015 | 21:31:08
Xavik

#4 maxf1: V té první epizodě LoT by se měl Ronnie objevit, dále už však ne. :)

admin
18.6.2015 | 21:39:43
maxf1

Aha, tak já jsem četl o tom, že bude jen v první epizodě Flashe…

18.6.2015 | 22:33:24
komja

Tak to vidím tak, že tam bude „hláškovat“ hlavně Snart :/ dám tomu šanci a doufám, že mě nezklamou :)

18.6.2015 | 22:49:53
Weract

Jestli pak se bude sestavovat nějaký proti tým ?

19.6.2015 | 13:08:32
ksanzi10

#4 maxf1: Ved Ronnie zomrel, a v ukážke tuším ani nie je. či?

4.12.2015 | 21:43:23
ksanzi10

#4 maxf1: Ved Ronnie zomrel, a v ukážke tuším ani nie je. či?

4.12.2015 | 21:43:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás