Legends of Tomorrow Jak se dostal Black Flash ze svého vězení?

Jak se dostal Black Flash ze svého vězení?

Jak se dostal Black Flash ze svého vězení?

Hunter Zolomon se na konci druhé série Flashe stal Black Flashem, se kterým jsme se setkali v jedné epizodě Legends of Tomorrow. Nyní se Black Flash znovu objevil v seriálu o šarlatovém rychlíkovi a nás zajímá, jak Black Flash unikl z vězení, které pro něj přichystal Eobard Thawne.


13 2
19.3.2017

V epizodě The Legion of Doom se podařilo Eobardovi, Damienovi a Malcolmovi uvěznit Black Flashe v bankovním sejfu, ale zničehonic jsme znetvořeného Huntera Zolomona spatřili v seriálu Flash v epizodě Into the Speed Force. Jak se Black Flash odtamtud dostal? A jednalo se vůbec o skutečného Black Flashe?

Teorie máme rovnou dvě. Rychlíci umí procházet pevnou hmotou, jak jsme několikrát viděli v případě Barryho Allena. Vězení tak mohlo Black Flashe na chvíli zdržet, ale po určitém čase ze zavřeného sejfu utekl. To by ovšem vyvolalo další otázku, proč znovu nešel po Eobardu Thawneovi, kterého chce dostat a prakticky vymazat z časové linie.


(Flash během souboje s Black Flashem. Foto: CW)

Ta druhá a mnohem reálnější teorie je ta, že jsme ve Speed Force vůbec neviděli Black Flashe a ani žádný jiný časový přízrak. Mohly to zkrátka být jen projekce Speed Force a pravý Black Flash je stále uvězněn v sejfu. V komentářích se nám můžete pochlubit s vaší teorií ohledně Black Flashe. Byl to skutečný Black Flash, či nikoliv?

Diskuze /13

Pimster

Podle mě to byla jen projekce jako všichni ostatní tam. BF se mohl dostat jednoduše ze sejfu tak že ten sejf někdo normální otevřel a po RF jde ale RF omezil používání rychlosti, protože když ji vůbec nepoužíval tak BF ani neviděl pomalu. Takže se RF prostě hůř hledá.

19.3.2017 | 16:17:22
Brut

Jak říká Pimster, tak to byla jen projekce. Pokud jde o skutečného Black Flashe, tak oni i v tom díle řekli, že ten sejf ho dlouho neudrží ne? Takže i reálný black flash je určitě venku ze sejfu a na stopě RF.

19.3.2017 | 16:42:33
Stardos

Black Flash se dostal z vězení. V aktuálním díle nemohl Eobard prohledat Waverider, protože mu začali bzučet hodinky

19.3.2017 | 16:45:17
Lex Luthor

V podstatě všichni kdo ve speed force mluvili s Barrym nebyli skuteční včetně Snarta, díky bohu za něj ten aspon oživil děj, navíc Reverse Flash sám říkal, že sejf Black Flashe dlouho neudrží a v předchozím díle ho zase varovali jeho hodinky, takže Black Flash je volný a zase po něm jde.

19.3.2017 | 17:17:39
nowas

nejen že speedster dokáže procházet pevnou hmotou.. ale umí i otevřít portál tím že běhá dokolečka :-D jinak mohl to být bez problému Black Flash.. pro speedforce totiž čas neexistuje.. může pronásledovat Eobarda a zároveň dávat po tlamě Barrymu :-D

19.3.2017 | 18:03:07
stasidlo

Myslím si, že to klidně mohla být projekce Speed Force, ale rozhodně se už Black Flash ze sejfu dostal. To jsme mohli zjistit na konci minulé epizody Moonshot, kde Eobardu začalo pípat upozornění na B.Flashe :)

19.3.2017 | 20:59:49
AvenjQ

Ja by som chcel vedieť od kadial má ten radar na svoju smrť :D

#9 KollbY
19.3.2017 | 22:38:25
league

Podle mě se Black flash objeví ve čtvrté sérii jako hlavní záporák a bude chtít vymazat Barryho Alena za časovou anomálii kterou způsobil zachráněním svoji matky.

20.3.2017 | 8:39:56
KollbY

#7 AvenjQ: vole :D je z budoucnosti :D

20.3.2017 | 9:43:07
matt44

preco sa riesi black flash z casti vo flashovi na stranke LoT ? asi autor nevidel epizody, lebo mam pocit, ze to nepochopil. vsetko co bolo v speed force bola projekcia. a ako sa dostal zo sejfu ? ved je to speedster a ked si nieco zachoval zo Zooma, tak urcite vie fazovat cez objekty.

#11 tom99
20.3.2017 | 12:20:59
tom99

#10 matt44: Black Flash se tu řeší, protože se objevil i v seriálu LoT.

webmaster
20.3.2017 | 15:49:56
Simir

Úplně ke konci antuálního dílu začnou Thawneovi pípat hodinky :)

#13 Simir
23.3.2017 | 19:56:45
Simir

#12 Simir: *Předchozího.

23.3.2017 | 19:57:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás