Legends of Tomorrow Střípky o první epizodě: Na co se můžeme těšit?

Střípky o první epizodě: Na co se můžeme těšit?

Střípky o první epizodě: Na co se můžeme těšit?

Legendy jsou aktuálně ztracené v čase, a proto se Nate Heywood vydává za lučištníkem Oliverem Queenem, aby mu pomohl nové ochránce času najít. Zároveň si někdo nový zahrává s časem. Kdo by onou záhadnou postavou mohl být?


16 0
3.10.2016

Premiéra druhé řady Legends of Tomorrow nás čeká až za dva týdny, ale nyní už prosakují první informace, na co se máme v epizodě těšit. Pokud někdo čekal, že se hned v úvodu setkáme se všemi členy Justice Society of America, jak tomu nasvědčovalo finále první řady, bude asi zklamán.

První epizoda je čistě zaměřená na tým Legend, které se vyrovnávají s událostmi, které se staly v minulé řadě. Asi nejhůře na tom je Mick Rory, na kterého dolehla tíha, že definitivně přišel o parťáka Leonarda Snarta (o kterého tak úplně nepřišel). Hned po Rorym je na tom nejhůře Sara Lance, která se vzpamatovává ze smrti své sestry Laurel, ale hned v úvodní epizodě bude mít šanci svou sestru pomstít.


Jediný člen z Justice Society of America, který nám bude pořádně představen, je Nate Heywood, který se vydá společně s Oliverem Queenem ztracené Legendy hledat. Na ostatní členy této skupiny si musíme počkat až do druhé epizody. A jak by mohla Sara reagovat na Justice Society of America? Caity Lotz se k tomu krátce vyjádřila:

Sara nikdy nemá v lásce lidi, kteří jsou až příliš perfektní a dokonale poslouchají všechny pravidla. Tak zatím trochu vypadá Justice Society of America. Na druhou stranu Sara byla členkou Ligy zabijáků, takže má zkušenosti s posloucháním rozkazů, které na druhou stranu byly pouze o tom: přiveď, unes, zabij. Uvidíme, jak s nimi bude vycházet.

Asi největší změnou oproti první řadě je přístup k zápletce s časem. Zatímco v první řadě byly právě Legendy ti, kteří porušovali pravidla a způsobovali časové anomálie, nyní časovou linii ochraňují a někdo jiný si zahrává s časem a způsobuje nové anomálie. Už v první epizodě máme dostat vodítko, kdo by onou záhadnou postavou mohl být.

Jelikož bylo ale už předem ohlášeno, že hlavními záporáky budou ve druhé řadě Damien Darhk, Malcolm Merlyn, Leonard Snart a Reverse-Flash, není příliš těžké si tipnout, kdo za hrátkami s časem bude. Poslední jmenovaný již v seriálu Flash způsobil spoustu časových problémů, navíc bude hrát důležitou roli v tomto seriálu i ve třetí řadě. Dostane se na svobodu a posléze se stane jedním z hlavních záporáků Legend?

Novou Vixen nyní bude hrát Maisie Richardson-Sellers a šikovný kreslíř Andy Poon, který měl již dříve zkušenosti s vytvářením concept artů pro seriály Legends of Tomorrow, Arrow a Flash, nyní vytvořil concept art pro novou Vixen. Zde můžete porovnat jeho kresbu z minulého roku, kdy Vixen vystoupila v seriálu Arrow. Tam jí ovšem hrála Megalyn Echikunwoke.

Diskuze /5

CoRnDuCK

Nejsem tu jediný, který se těší na Vixen? Její oblek je cool a myslím, že by mohla dosáhnout žebříčku nejoblíbenějších postav :D

3.10.2016 | 16:41:48
Valantorelof

Jen by jí měli zkrátit vlasy.

3.10.2016 | 16:56:35
Blahar

Ani Rex Tyler tam nebude, když byl i v poslední epizodě?

překladatel
3.10.2016 | 22:11:43
Scoop

Ray s dinosaurama :D, jen týden :3

7.10.2016 | 17:23:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás