Legends of Tomorrow Synopse k první epizodě odhaluje zápletku

Synopse k první epizodě odhaluje zápletku

Synopse k první epizodě odhaluje zápletku

Hned v úvodu druhé řady nás čeká zběsilá jízda a setkáme se s Oliverem Queenem, který pomůže Natu Heywoodovi vypátrat Legendy. Sara bude prahnout po pomstě a vydá se hledat Damiena Darhka, který zabil v seriálu Arrow její sestru Laurel.


20 0
27.9.2016

Legends of Tomorrow zavítají na obrazovky již 14. října a hned v úvodní epizodě se setkáme se starými známými. Stejně jako minulý rok zavítá do první epizody Oliver Queen. Na nějaký čas se mihne i Damien Darhk, který bude jedním ze čtyř hlavních padouchů celé řady. Dále se můžeme těšit na doktora Nate Heywooda.

Čeká nás i Albert Einstein. O kom se oficální synopse vůbec nezmiňuje, je samotný Rex Tyler, který by údajně měl být také s posádkou Legend. Do samého velitelství Justice Society of America zavítáme pravděpodobně až ve druhé epizodě. Na Stargirl a jiné hrdiny, kteří byli ohlášeni předem, si musíme ještě chvíli počkat. Mimochodem bylo potvzeno, že Obsidian je synem Green Lanterna Alana Scotta!


2×01 – Out of Time

Datum premiéry: 14. 10. 2016

Poté, co byl poražen nesmrtelný tyran Vandal Savage a zkorumpovaní páni času, se objevuje na světě nová hrozba. Doktor Nate Heywood, okouzlující historik, se vydává hledat Olivera Queena, aby mu pomohl najít zmizelé Legendy. Jakmile se všichni sejdou, Legendy se vydají na svou obvyklou misi ochránit časovou linii, aby nedošlo díky malým zásahům do historie ke katastrofickým následkům. Jejich první mise bude v roce 1942, kde musí ochránit vědce Alberta Einsteina, aby nebyl unesen nacisty, kteří se pokusí zničit New York atomovou bombou. Mezitím si Ray všimne, že Sara se v tomto časovém období vydává na svou vlastní misi – chce čelit své nemesis Damienu Darhkovi.

Diskuze /5

Chomy/Ema

No hurá Oliver se mihne........­.......... Sara chce zabít Darhka nezmění tím časovou linii??? :)

27.9.2016 | 18:22:00
Bitter

Nezmeni, pretoze ho nezabije. A aj tak sa to uz stalo, takze minulost zmenena nebude.

27.9.2016 | 18:50:44
scottt1

Ako mu pomoze Oliver najst tie legendy?

#4 tom99
28.9.2016 | 18:20:38
tom99

#3 scottt1: To nevím. Spíš je to jen záminka, jak do seriálu propašovat Olivera Queena :D

webmaster
29.9.2016 | 23:59:47
Scoop

http://prntscr.com/cobky9 To vypadá na dobrou maškarní show :D. Doufám, že její kostým bude jedinej nedostatek

30.9.2016 | 22:41:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás