Legends of Tomorrow Albert Einstein se objeví ve druhé řadě

Albert Einstein se objeví ve druhé řadě

Albert Einstein se objeví ve druhé řadě

I ve druhé řadě budou legendy nadále cestovat časem, takže i nyní se potkají s nějakou skutečnou historickou osobností. Tentokrát se setkají s jedním z nejslavnějších vědců historie lidstva.


33 0
7.7.2016

I když byl Vandal Savage poražen, legendy budou mít stále důvod cestovat časem a někdy v průběhu druhé řady se vydají do období druhé světové války (nejpravděpodobněji do roku 1942). Tam narazí na vědce Alberta Einsteina, o kterém zjistí, že je to pěkný náfuka a sukničkář.

V jaké souvislosti se za ním legendy vyrazí a proč, se zatím neví. Stejně tak nebylo oznámeno, kdo bude Einsteina hrát. Všichni ale doufají ve společnou scénu Einsteina s Martinem Steinem (popřípadě Rayem Palmerem). O Einsteinovi byla zmínka například v X-Menech, kde profesor Charles Xavier prohlásil, že si není vědom, že by byl Einstein mutant.


(Scéna s Einsteinem a Steinem by mohla být velice vtipná. Foto: CW)

I když na konci první řady Sara Lance ztratila Leonarda Snarta, ve kterém našla zalíbení, možná by se jí mohlo blýskat na lepší časy. Podle Caity je možné, že ve druhé řadě bude randit s novou ženou. A pokud ne s novou, tak Caity Lotz doufá, že by se alespoň na okamžik mohla v Legends of Tomorrow mihnout Katrina Law (Nyssa Al Ghul).

Kdo by si podle vás mohl zahrát Einsteina? A na jakou lásku (ať už se jedná o muže či ženu) by podle vás měla Sara narazit?

Diskuze /5

Lucifrid

Einstein se objevil i v Manhattanu :) Na tohle se těšim, i když nejen na to. Už aby tu byla druhá řada.

webmaster
7.7.2016 | 16:44:29
JayRa

Jojo přesně Ray Palmer a Martin Stein si přijdou na své :D

7.7.2016 | 17:09:49
Baltik

Raději holku s holkou než kluka s klukem......

#4 Liss93
7.7.2016 | 17:59:58
Liss93

#3 Baltik: Já teda spíš naopak :D Ale spíš nechápu, proč pořád někoho nutí Saře. Mimo Snarta měla pletky s tou zdravotní sestřičkou. A po Kendře s Rayem nechci vztahy ani vidět.

7.7.2016 | 18:55:41
Itachi Uchiha

Tak rád by som sa kukal na Nyssu než zvyšok

7.7.2016 | 19:39:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás