Legends of Tomorrow Captain Cold zavítá do seriálu v podzimním finále

Captain Cold zavítá do seriálu v podzimním finále

Captain Cold zavítá do seriálu v podzimním finále

Leonard Snart si nažhaví svou zbraň až v podzimním finále seriálu, ve kterém se kromě Captaina Colda můžeme těšit na kompletní Legion of Doom. Žádné oživování se konat nebude a potkáme se s Leonardem, kdy ještě byl bezcitný a krádeže byly jeho denním chlebem.


24 0
26.10.2016

Wentworth Miller již během natáčení první řady prohlásil, že v případné druhé řadě už nebude hlavní postavou. To ale nevylučuje, že by se nemohl v ní alespoň na chvíli objevit. Leonard Snart se objeví v podzimním finále společně s Damienem Darhkem, Eobardem Thawnem a Malcolmem Merlynem.

V tu chvíli se nám představí Legion of Doom, nepřátelská skupina, se kterou Legendy budou bojovat po zbytek druhé řady. Leonard Snart v první řadě zemřel a zřejmě k žádnému oživování se schylovat nebude. Poznáme znovu Leonarda v jeho největší zlodušské slávě, ve které jsme ho viděli v prvních dílech seriálu The Flash. Těžko říci, zda mladší verze Leonarda vůbec v té době znala Micka Roryho.


(Leonard Snart se připravuje na velký návrat do seriálu. Foto: CW)

Bude zajímavé sledovat, jak Legendy budou reagovat na svého bývalého člena týmu, který se postaví proti nim. Mick Rory měl s Leonardem nejbližší vztah, ale v posledních dílech první řady vzkvétala láska i mezi Leonardem a Sarou. Legendy se určitě pokusí získat Leonarda na svou stranu, ale jak přesvědčí muže, který de facto nikdy na jejich straně nebyl, protože se jedná o mladší verzi Leonarda Snarta?

Pokud jste viděli dnešní epizodu Flashe s názvem The New Rogues, tak jste si všimli, že Leonard v epizodě vystoupil. Už před odvysíláním epizody se spekulovalo, zda Snart nebude žít kvůli tomu, že Flash změnil časovou linii na konci minulé řady. Dle epizody ale zůstává vše stejné – Leonard Snart je na Zemi 1 v současnosti skutečně mrtvý a v seriálu Legends of Tomorrow budeme vídat jeho verzi z minulosti, která bude dost podobná, jakou jsme dnes viděli v epizodě The New Rogues.

Diskuze /3

Liss93

Když už se jednou změnil, tak proč by nemohl i nyní… Mick do něj to dobro klidně i vmlátí :D

26.10.2016 | 22:27:29
m.dak

Micka by znát měl, pokud se dobře pamatuju, tak někde v první řadě vzpomínali, že se znají už od školy.

#3 wally weed
27.10.2016 | 0:36:36
wally weed

#2 m.dak: přesně tak, ti se znají dlouho, spíš aby Mick nešel za Coldem

28.10.2016 | 16:51:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás