Legends of Tomorrow České titulky ke crossoverové epizodě Invasion!

České titulky ke crossoverové epizodě Invasion!

České titulky ke crossoverové epizodě Invasion!

@Milenka a @Danyssimo právě dokončili titulky k sedmé epizodě s názvem Invasion!. Titulky můžete standardně stahovat v profilu epizody. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit. Poté nám dejte v komentářích vědět, jak se vám zakončení crossoveru líbilo.

20 0
2.12.2016

Diskuze /4

league

Děsný propadák! jsem nansraný co to bylo za slátaninu dominátoři odletí a konec! měli bojovat snima a ne dělat hovno. Měli proti nim bojovat i když tam byla super girl a legendy. takže celá trilogie crosferů byla o ničem.

#2 matrix17
3.12.2016 | 11:36:29
matrix17

#1 league: Pokud počítám správně tak to není trilogie ale tetralogie (sou čtyři). Jinak tentokrát se jim crossover povedl. Sice jedinej díl, kterej by se tak měl označovat je tenhle ale nemyslím, že to bylo špatný. Asi to bude i tím, že sem od toho nečekal vůbec nic kvalitního ani dobrýho tak mě to nemohlo zklamat. :)

redaktor
4.12.2016 | 15:33:42
dikfi

Zdravím, LOT nesleduji, první řadu jsem dal do půlky a nějak mě to neoslovilo… Ale chtěl bych vědět jestli je crossover všude stejný (když se stejně jmenuje), nebo má každý seriál nějakou jinou část děje crossoveru? Dík za odpověď, nerad bych sledoval předchozích 7 dílů abych věděl na čem jsem…

#4 matrix17
5.12.2016 | 17:17:36
matrix17

#3 dikfi: Z mého úhlu pohledu, (možná) flash měl něco z děje (nevím neviděl sem) a pak tenhle díl. Ostatní „crossovery“ sou tam spíš do počtu a čistě na zvýšení sledovanosti seriálů. Nemají žádnou hodnotu. Ať už dějovou nebo jinou. :)

redaktor
5.12.2016 | 19:24:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás