Legends of Tomorrow Co budou Legendy dělat v 13. - 14. díle?

Co budou Legendy dělat v 13. - 14. díle?

Co budou Legendy dělat v 13. - 14. díle?

Tým jde Savageovi stále po krku a jejich práce konečně přináší ovoce. Tentokrát se Legendy zaměří na rok 2166.


21 0
25.4.2016

13. Leviathan

Datum premiéry: 28. dubna 2016

Rip přiletí s týmem do Londýna do roku 2166, tři měsíce předtím, než bude jeho rodina zabita. Věří, že tohle je poslední příležitost na odstranění Savage, který je bohužel na vrcholu své moci. Tým přijde na to, co je klíčem k jeho zastavení – Savageova dcera a způsob zabití Savage jednou pro vždy.


14. River of Time

Datum premiéry: 5. května 2016

Po mnoha pokusech v několika různých časových obdobích se týmu konečně podaří zajmout Vandala Savage. Ten však řekne Kendře, že ji může pomoci opět se shledat s Carterem, proto Kendra uvažuje nad tím, zda ho má zabít. Rip se rozhodne, že Savage doručí pánům času, což se nezamlouvá Snartovi a Rorymu. Tihle dva se rozhodnou, že nastal čas na to se vrátit zpátky do svých původních životů. Savage si utahuje z toho, jaké má Ray místo v Kendřině životě.

Diskuze /9

Stardos

Mají ho u ruky a uvažují zda zabít :D

25.4.2016 | 17:36:24
Liss93

A určitě jim uteče… Jsou to matlalové.

#9 matrix17
25.4.2016 | 17:56:59
blue stone

hahaha ta poslední věta :D :D :D :D :D :D já z toho nemůžu ;) :D :P

26.4.2016 | 16:20:20
JanulaM

Tak mě napadlo, že kdyby v seriálu skončili Snart a Rory, nebude se na co dívat. Zůstali by jen klaďasové (a tou je, bohužel, už i Sara) a ztratí to vtip. Tak doufám, že budou mít důvod, proč zůstat

26.4.2016 | 22:20:19
Simir

Jestli odejde Rory a Cpt. Cold tak to nemá smysl. Ti dva tomu dávají šťávu :D

26.4.2016 | 22:46:48
Maka

TVL lovia ho tam riskujú svoje životy a tí blbci zvažujú jeho zabitie LOL … nie … tak predvídateľné udalosti v seriáloch ešte neboli…

#8 MrGandy
29.4.2016 | 12:29:39
Time Remnant

Miluju DC, dívám se na LOT ale vždyť je to přece úplná blbost. V reálu jakmile by našli Savage v jakémkoli čase tak by se Ray zmenšil, přiletěl k němu a odnesl ho na loď. Nic víc, nic míň.

#8 MrGandy
redaktor
29.4.2016 | 14:45:54
MrGandy

#6 Maka:
#7 Time Remnant: SPOILER-SPOILER-SPOILER Přesně tak, nad tím tolik nemůžeš přemýšlet. Legendy jsou pro mě taková oddechovka. Zabít ho mohli tisíckrát, jak píšeš, Ray, zmenšit se, vzít ho, následně Kendra zabít a je to. Je jasný, že se to nějak musí natahovat. Je zajímavý, jak se tu hraje na „motýlí efekt“ a každej si dělá, co chce :). To, jak by měl fungovat pokus o změnu minulosti je pěkně vidět v seroši 11.22.63 (a knížce), kde je to fakt mazec… No, ale zpátky k Legendám- Kendra ví, že ho musí zabít, ať už sama nebo ne. Je smířená, že Carter je minulost, Ray budoucnost, atd, atd… Pak uvidí jednu z x-tých reinkarnací Cartera a bum. Scéna, jako od nějaký puberťačky to ještě dorazila. Chápu, prožili spolu x-životů, ale pokaždý je Vandal proháněl a naháněl a nakonec chladnokrevně zabil. Celou dobu jim šlo o to, aby ho zabili a najednou nic? Nepobírám to… Škoda, že ten seriál nemá víc peněz. Protože jsme se cukali vždycky jen „o pár let“ zpátky. Nejvíc snad na ten divokej západ, pokud se nemýlím. Byla by paráda mít díly všude možně v historii. Rok 0 a třeba a pohrát si s myšlenkou Ježíše; 10. století, 14. století, 16, 17, 18 století a válčení mezi Skotskem a Anglií. Pak Anglie x Francie. Mít pěkně naaranžované kulisy a vidět, co dělal Vandal v této době :). Co myslíte? Lze jedině usuzovat, že seriál nemá tak vysoký rozpočet… Zároveň- už ten souboj Atoma a druhýho robota musel být finančně náročný (usuzuji z toho, že u Flashe říkali, jak bylo finančně náročné ukázat na pár sekund king sharka… )

29.4.2016 | 17:27:24
matrix17

#2 Liss93: Naprosto souhlasím. Řekl bych, že dva díly ho budou „věznit“ a pak jim uteče a pojede to zase znova. :-/ Minulej díl nebo dva měly šťávu. Jen doufám, že zase nezačnou v každým díle opakovat mantru musíme zabít Vandala a přitom mrvit každej rok kam se vrtnou. :D

redaktor
1.5.2016 | 15:47:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás