Legends of Tomorrow Co budou Legendy dělat v prvních třech dílech?

Co budou Legendy dělat v prvních třech dílech?

Co budou Legendy dělat v prvních třech dílech?

Premiéra seriálu Legends of Tomorrow se nepřetržitě blíží, proto nastal čas, abychom se podívali na to, na co se můžeme v prvních třech epizodách těšit.


25 0
18.1.2016

1. Pilot, Part 1

Datum premiéry: 21. ledna 2016

Nesmrtelný padouch Vandal Savage je v roce 2166 blízko svému konečnému vítězství – totální chaos a naprosté zničené lidstva. Svět se rozpadá, proto pán času Rip Hunter bere věci do svých rukou a cestuje 150 let do minulosti, aby sestavil tým hrdinů a padouchů, kteří Savage zastaví. Hunter si vybral velmi nesourodou skupinu lidí, která se skládá z miliardáře Raye Palmera (Atom), který si postavil oblek, s jehož pomocí se dokáže zmenšit, Sary Lance (White Canary), trénované vražedkyně, profesora Martina Steina a Jeffersona Jacksona, kteří společně tvoří Firestorma, Leonarda Snarta (Captain Cold) a jeho parťáka Micka Roryho (Heat Wave), kteří jsou kriminálníci, a Kendry Sanders a Cartera Halla, kteří tvoří jestřábí duo Hawkgirl a Hawkman. Tento nesourodý tým se bude snažit zastavit jednoho z nejnebezpeč­nějších padouchů všech dob, zatímco se budou učit, jak se stát týmem a hrdiny.


2. Pilot, Part 2

Datum premiéry: 28. ledna 2016

Tým se dostane do obchodu s municí, kde by se měl nacházet Vandal Savage. Vede je profesor Stein a dostanou se do místa, kde jsou nejhorší zločinci světa. Vše se zhorší, když Savage zjistí, že tam nepatří. Po šarvátce padne kus Atomova obleku do špatných rukou, což by mohlo způsobit hrozivé dopady pro budoucnost. Stein si uvědomí, že bude muset kontaktovat své mladší já, aby získali chybějící kus. On, Sara a Jax se vydají hledat mladého Martina Steina, z čehož má Rip Hunter obavy. Snart a Rory mají v plánu ukrást klíčový element, který je zapotřebí ke zničení Savage. Carter pomáhá Kendře vzpomenout si na něco životně důležitého.

3. Blood Ties

Datum premiéry: 4. února 2016

Rip se rozhodne oslabit Vandala Savage tím, že půjde po jeho majetku. Rip a Sara se dostanou do Savageovi banky, ale jsou odhaleni jeho muži. Snart a Rory přemlouvají Jaxe, aby společně jeli zpátky do Central City, kde by ukradli cenný drahokam. Profesor Stein vede Raye na nebezpečnou misi.

Diskuze /4

armunder

To bude zajimavé a hlavní zápornák Vandal Savage akorát si nedokážu predstavit ze kapitán cold bude hrát kladase.

19.1.2016 | 8:32:32
Scarity

Captain Cold v pohodě, ale ten druhý je jak totálně vypatlaný zlodějíček nejnižší třídy… Můj dojem z prvního dílu teda, z Flashe už si ho nepamatuju vůbec.

#4 SerFirox
23.1.2016 | 11:31:09
Fery95

leonard je mozek operace a mick je ten co udela tu špinavou (lehkou) práci ale i tak to zvoře oni jsou proste takove dynaicke duo :D

24.1.2016 | 12:28:47
SerFirox

#2 Scarity: Náhodou v Legendách byl naprosto suprovej. :-D

webmaster
25.1.2016 | 0:55:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás