Legends of Tomorrow Commander Steel a Stargirl našli své představitele

Commander Steel a Stargirl našli své představitele

Commander Steel a Stargirl našli své představitele

Legendy proti Reverse-Flashovi, Darhkovi, Captainu Coldovi a Merlynovi nebudou stačit, proto jim ve druhé řadě pomůže Commander Steel a Stargirl, kteří konečně našli své představitele. Také přidáváme srandovní a podivnou fotku Brandona Routha.


14 2
11.8.2016

Commandera Steela (jeho pravé jméno je Henry Heywood) si zahraje Matthew MacCaull, kterého si můžete pamatovat jako Sebastiena ze seriálu iZombie. Steelova vnuka doktora Natea Heywooda si zase zahraje Nick Zano, o jeho obsazení jsme již psali, ale radši tuto informaci zdůrazňujeme ještě jednou, aby se vám dva Heywoodové v podobném věku kvůli cestování čase nepletli.

(Matthew MacCaull a Sarah Grey. Zdroj: Comicbook.com)


Další posilou uskupení Justice Society of America, kterou povede Rex Tyler (Hourman), je Stargirl. Tu si v seriálu zahraje Sarah Grey. Ta zatím není příliš známá, hrála v celé řadě seriálů, ale ve většina ztvárňovala pouze vedlejší roli (iZombie, Lucifer). Sarah si určitě za pár let bude pamatovat většina z nás, protože si zahraje v připravovaném a očekávaném filmu Power Rangers.

Na závěr přidáváme velice srandovní fotku Brandona Routha, který na svém instagramovém účtu sdílel podivnou fotku. Co si o ní myslíte, nám napište do komentářů. Brandon aktuálně natáčí druhou řadu Legends of Tomorrow. Zda takto skutečně bude Brandon v jedné epizodě vypadat či se jedná o (ne)povedený vtip, si budeme muset počkat do premiéry druhé řady.

Diskuze /6

komja

You shall not pass! :)

11.8.2016 | 17:55:41
Stardos

Co by se dělo, kdyby na ostrově skončil místo Olivera :D

#4 I Like Al Sah-Him
11.8.2016 | 18:12:23
Golgot

mojzis :-D

11.8.2016 | 22:24:03
I Like Al Sah-Him

#2 Stardos: Yao Fei by ho zrejme zabil :D Alebo Slade :D Odkedy som dopozeral seriál CHuck tak chcem aby zomrel v každom seriáli :D :D

12.8.2016 | 18:32:21
LMDizajn

spomenul som si na diel z animated JL, kedy sa superman dostal do buducnosti, kde žil už len Savage a tiež mal dlhe vlasy, bol zarasteny a mal roztrhany kostym…

Stargirl tušim žiarlila na Supergirl v nejakych dieloch A JL

12.8.2016 | 23:06:30
Dodon

Vypadá to jako kdyby ho někde zapomněli :D

13.8.2016 | 13:06:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás