Legends of Tomorrow Hawkmana si zahraje Falk Hentschel

Hawkmana si zahraje Falk Hentschel

Hawkmana si zahraje Falk Hentschel

V poslední době jsme se hodně zmiňovali o Hawkmanovi, který se má stát součástí Legends of Tomorrow. Nyní už víme, kdo si jej zahraje.


21 1
4.8.2015

Cartera Halla, lépe známého jako Hawkmana, si v novém seriálu Legends of Tomorrow zahraje německý herec Falk Hentschel. Tohoto herce jste mohli vidět ve filmech Zatím spolu, zatím živi, StreetDance 2 nebo Útok na Bílý dům.


Už dříve jsme se dozvěděli, že se Hawkman objeví už na podzim v seriálech Arrow a The Flash, ale až nyní víme, že to bude právě v crossoverových epizodách těchto seriálů.

Hawkman je popisován jako muž, který je reinkarnací egyptského prince, jenž je předurčen k tomu se v průběhu věků reinkarnovat společně se svou spřízněnou duší, Kendrou Saunders (Hawkgirl). Díky svým schopnostem se dokáže změnit v okřídleného válečníka.

Diskuze /1

WILLIAM_MOINSPIELD

(

13.8.2015 | 21:23:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás