Legends of Tomorrow Hvězda Titanicu si ve třetí sérii zahraje P. T. Barnuma

Hvězda Titanicu si ve třetí sérii zahraje P. T. Barnuma

Hvězda Titanicu si ve třetí sérii zahraje P. T. Barnuma

Poté, co se do týmu jako hlavní postava přidá Isis a Vixen se oficiálně stala pevnou součástí týmu i ve třetí sezóně, v nové řadě budeme poznávat i další historické osobnosti, které tentokrát nebudou stát na straně Legend. Právě jednu z nich si zahraje známý herec z Titanicu.


12 0
17.6.2017

Nyní víme dalšího herce, na kterého se můžeme těšit v průběhu třetí řady. Dočkáme se totiž Billyho Zanea, který je především znám z filmu Titanic. Je to vůbec poprvé, co se Billy na natáčení opět setká s Victorem Garberem (Martin Stein), který si rovněž v Titanicu zahrál. Tvůrci seriálu už si dlouho pohrávali s myšlenkou, že Billyho do nějaké role obsadí.

Zane si nakonec zahraje skutečnou historickou osobu – Phinese Taylora Barnuma, což byl americký podnikatel a zakladatel cirkusu Ringling Bros. and Barnum & Bailey. Tvůrci se nechali slyšet, že ve třetí řadě se můžeme těšit na další várku historických osobností. Jednou z prvních osob, které poznáme, bude právě Burnam, který bude vyobrazen jako jakýsi podvodník. Billy Zane se objeví zřejmě jen v jedné epizodě.

Diskuze /3

Venous4

mohli by udelat nakou scenu na titanicu kde by ho videli umrit jako ve filmu :D

17.6.2017 | 19:30:07
Lex Luthor

tak doufejme, že Waiwraider se nepotopí, jako titanic, mám rád lod i její posádku jo Legends of Tomorrow

17.6.2017 | 22:43:46
Andy Pippkin

Konečně se skutečný Lex Luthor alespoň tímto způsobem ukáže v DC světě. Stále ještě ve skrytu duše doufám, že si někdo tam nahoře uvědomí jak dokonale na něj BZ sedí, škrtnou celou tu chybu s Jessem Eisenbergem, který, ať si říká kdo chce co chce, je největší důvod, proč je BvS všeobecně negativně vnímaný, a konečně budeme mít Lexe Luthora, takového jaký má být.

6.7.2017 | 23:45:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás