Legends of Tomorrow O čem by mohla pojednávat dějová linka na Kamelotu?

O čem by mohla pojednávat dějová linka na Kamelotu?

O čem by mohla pojednávat dějová linka na Kamelotu?

Ve dvanácté epizodě druhé série si na chvilku odpočineme od Legion of Doom a vydáme se navštívit krále Artuše a jeho rytíře u kulatého stolu. Dočkáme se i královny Guinevere a Morgany Le Fay. Příběh by měl vycházet z komiksů, tak o čem by mohla epizoda být?


11 1
3.1.2017

Camelot 3000 byla krátká komiksová série, která měla celkem 12 sešitů. Poprvé vyšla v roce 1982. Jak už jste si mohli domyslet, hlavní dějová linka se věnuje králi Artušovi a jeho rytířům. Ovšem jak už to ve světě komiksů bývá, děj byl pozměněn jinak, než ho známe z historie. Král a rytíři kulatého stolu v komiksech žijí v době 3000 před naším letopočtem. Svět je přelidněný a nastává apokalypsa. Král se musí se svou hrstkou oddaných spojit, aby porazil Morganu Le Fay, která tahá za nitky událostí, které se v komiksech dějí.

(Král Artuš v komiksech. Foto: DC Comics)


A do Legend byla právě obsazena Elyse Levesque (The Originals), o které se hned začalo spekulovat, zda by si nemohla zahrát Morganu. Dle posledních zpráv bude vše trošku jinak. Elyse bude hrát královnu Guinevere, která ale ve skutečnosti bude Joan Actonovou, což je vojenská velitelka z budoucnosti. Ta se spojí s králem Artušem a pomůže mu bojovat proti Morganě.

Dějová linka bude alespoň částečně podobná tomu, na co jsme zvyklí v komiksech. Jelikož má ale komiksová minisérie dvanáct sešitů, tvůrci museli děj smrsknout do jedné epizody. Nick Zano na svém Instagramu sdílel první fotku z dvanácté epizody Camelot/3000. Na ní můžeme vidět Nata HeywoodaRayem Palmerem, jak v brnění čelí neznámým útočníkům.

Diskuze /1

Lex Luthor

Že by zrození démona Wordigena.

3.1.2017 | 11:03:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás