Legends of Tomorrow Představitel Jonaha Hexe se objeví ve druhé řadě a navíc chce hrát Wolverina

Představitel Jonaha Hexe se objeví ve druhé řadě a navíc chce hrát Wolverina

Představitel Jonaha Hexe se objeví ve druhé řadě a navíc chce hrát Wolverina

Johnathon Schaech se vrátí opět do role Jonaha Hexe, ostříleného kovboje z Divokého západu, se kterým jsme se již setkali v jedné epizodě z první řady. Johnathon Schaech by si navíc rád zahrál marvelovského Wolverina, kdyby se mu naskytla možnost tuto postavu hrát.


18 4
15.9.2016

Mluvilo se o tom již delší dobu – herec Johnathon Schaech si zopakuje roli Jonaha Hexe i ve druhé řadě Legends of Tomorrow.Jonah Hex se objevil v jedenácté epizodě s názvem The Magnificent Eight, jedná se o epizodu, která patří k jedním z nejhůře hodnoceným epizodám v první řadě.

Výskyt Jonaha Hexe není až takovou záhadou, Hex je obeznámen s misí Legend a navíc má vztahově blízko ke kapitánovi Ripu Hunterovi. Uvidíme, zda se s Legendami vydáme opět do Divoký západ, nebo si hrdinové Hexe vypůjčí do nějaké mise z budoucnosti. Jedná se o jednu z mála postav, která se objeví ve druhé řadě a byla zároveň i v první řadě.


Hugh Jackman se pomalu loučí se svou rolí Wolverina. Naposledy si ho zahraje ve svém třetím a posledním sólovém filmu. Fox sice zatím neplánuje roli přeobsadit, ale pokud budou i nadále X-Men filmy úspěšné, nakonec mu nic jiného nezbude. Johnathon Schaech nedávno prohlásil, že by si Wolverina rád v budoucnu zahrál.

Diskuze /2

surky3

Wolverine je jenom jeden !

15.9.2016 | 17:09:55
Chomy/Ema

Jo vole??? :( .............­.............­..tím myslíš jako co!!!

15.9.2016 | 17:58:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás