Legends of Tomorrow Spoilerové popisy epizod, které nás v březnu čekají

Spoilerové popisy epizod, které nás v březnu čekají

Spoilerové popisy epizod, které nás v březnu čekají

Druhá řada seriálu Legends of Tomorrow jde pomalu do finále, kterého se dočkáme 4. dubna. Mezitím nás ale ještě čekají tři epizody, které se budou točit okolo Legie zkázy a Kopí osudu. Pokud chcete vědět, co důležitého se stane dál, rozhodně zavítejte do našeho článku.


6 0
14.3.2017

2×14 – Moonshot

Datum premiéry: 14.3.2017

Když Legendy vystopují komandéra Steela ve veliteství NASA v roce 1970, zjistí, kam Nateův dědeček ukryl poslední úlomek Kopí osudu. Tým si také všimne dalšího časového zemětřesení, které odkazuje na misi Apolla 13. Legendy se tak domnívají, že za anomálií stojí Legie zkázy. Zatímco se Legendy vydávají do vesmíru k Apollu 13, Waverider utrpí masivní škody a Rayovi bude viset život na vlásku. Mezitím napětí mezi Ripem a Sarou roste, když ani jeden z nich neví, kdo má být kapitán lodi.


2×15 – Fellowship of the Spear

Datum premiéry: 21.3.2017

Legendy musí vymyslet plán, jak se zmocnit poslední části Kopí osudu, které má u sebe Legie zkázy. Legendy vyrazí do Francie, kde aktuálně probíhá 1. světová válka. Všichni se setkají s vojákem Johnem Ronaldem Reuelem Tolkienem, kterého požádají o pomoc. Kopí osudu je ovšem zavede do samého srdce války. Legendy musí odolávat pokušení Kopí osudu a možného návratu jejich bývalého kolegy.

2×16 – Doomworld

Datum premiéry: 28.3.2017

Po získání Kopí osudu přepisuje Legie zkázy realitu, takže život a mise Legend je ohrožena. Osud Legend a celého světa je tak na Rorym, pro kterého není jednoduché stát se hrdinou. Napětí mezi jednotlivými členy Legie zkázy roste, když je odhaleno tajemství, proč musí být Kopí osudu nadobro zničeno.

Diskuze /2

scottt1

J.R.R.Tolkien? No som velmi zvedavy aky dopad to bude mat na Pana prstenov. Snad to bude podobny diel ako bol s Georgom Lucasom.

14.3.2017 | 17:07:02
Lex Luthor

U tolkiena snad budou narážky na pána prstenů ach jo slibovali snarta a asi se ukáže jen v jedné epizodě podle popisků a kdoví jestli.

14.3.2017 | 19:46:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás