Legends of Tomorrow V podzimním finále nás čeká Snart s Merlynem a v podobném duchu bude i zbytek řady

V podzimním finále nás čeká Snart s Merlynem a v podobném duchu bude i zbytek řady

V podzimním finále nás čeká Snart s Merlynem a v podobném duchu bude i zbytek řady

Už tento týden nás čeká epizoda The Chicago Way, která bude v tomto roce poslední. Bude se jednat o velké podzimní finále, ve kterém se konečně ukáže Legion of Doom v plné síle. A každý člen Legend má jiný důvod, proč Legion of Doom nenávidí. Jaké jsou tedy jejich důvody?


18 1
7.12.2016

Když stanice CW začínala propagaci na druhou řadu, zaměřovala se především na Legion of Doom, zločineckou organizaci ve složení Damien Darhk, Eobard Thawne, Leonard Snart a Malcolm Merlyn. Na tuto skupinu nás seriál celou dobu lákal. Jednotlivé epizody Legend se ale zatím zaměřovaly na epizodní případy.

Od druhé poloviny řady by se ale mělo vše změnit. Tvůrce seriálu Andrew Kreisberg prozradil, že druhá část sezóny se bude soustředit čistě na Legion of Doom, kteří dostanou dostatečný prostor ve všech epizodách. Pomůže tomu i přiobjednání čtyř epizod, takže celkem bude mít druhá řada sedmnáct dílů.


(Legion of Doom se nám už brzy představí. Foto: CW)

Kreisbergovi se na Legion of Doom tolik líbí, že téměř každá postava má nějakou společnou historii s týmem Legend. O historii Leonarda Snarta a Micka Roryho se netřeba zmiňovat, Sara má zase pifku na Damiena, který zabil ve čtvrté řadě Arrowa její sestru Laurel. Ale nikdy neměla ani dobrý vztah s Malcolmem Merlynem.

Nováček mezi všemi je tak Eobard Thawne, kterého si může pamatovat jen Martin Stein, který byl svědkem toho, když byl Thawne vymazán svým předkem z existence na konci první série Flashe. Na druhou stranu se kolem Thawnea vše točí, protože to on je vrahem Rexe Tylera. A o pomstu v seriálu především jde. A tady se tak dostává na scénu Vixen. Každý člen týmu má tedy s Legion of Doom své zkušenosti a najde si důvod, proč s nimi bojovat.

Podzimní finále nás čeká už v pátek 9. prosince a oficiální synopse zní:

Legendy objevují další časovou anomálii, a proto vyráží do Chicaga do roku 1927. Zde opět potkávají Eobarda Thawnea, Damiena Darhka a nejnovějšího člena Legion of Doom, Malcolma Merlyna. Jax mezitím tlačí na Steina, ať řekne o své dceři zbytku týmu. Stein je ale unesen a Sara tak čelí těžkému rozhodnutí, zda zachránit nejdřív Steina či se vypořádat s Legion of Doom. Mezitím Rory potká nečekaného návštěvníka, jehož zjevení ho překvapuje.

Diskuze /6

league

Crosfer byl sice na hovno ale na tohle se fakt těším.

7.12.2016 | 20:32:43
Lex Luthor

Konečně Legion of Doom a po dlouhé době uvidíme Malcolma Merlyna, na něj by měla být Sara více naštvaná než na Darka, Merlyn koneckonců zmanipuloval svoji dceru Theu, aby Saru zabila viz Arrow 3 serie

#6 league
7.12.2016 | 21:16:30
Exie_

Otázka je, jak se Merlyn dostal do roku 1927, resp. jak se přidal k Legion of Doom. Snad to bude vysvětleno. Pravděpodobně Eobard ho vyzvedl a udělal mu taxi službu do minulosti.

#4 Damon_CZ
8.12.2016 | 9:03:00
Damon_CZ

#3 Exie_: No, odpověděl sis sám, jak se tam dostal. :D

8.12.2016 | 12:50:20
David.uc

Mě by zajímalo, jak to že tam je Thawne? :D Když ho Eddie vymazal z historie tím že se zabil, tak Reverse Flash vlastně ještě neexistuje a ani nebude.

8.12.2016 | 23:29:28
league

#2 Lex Luthor: Tohle ví i moje máma! A Malcom byl v lize zabijáků s Damienem proto se v Arrow tak znali a on se přidal kněmu. Jinak reverse flash byl v minulosti ale zabloudil. V cestováním časem.

9.12.2016 | 17:51:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás