Legends of Tomorrow V seriálu Legends of Tomorrow nebude žádná hlavní postava v bezpečí

V seriálu Legends of Tomorrow nebude žádná hlavní postava v bezpečí

V seriálu Legends of Tomorrow nebude žádná hlavní postava v bezpečí

Nový superhrdinský seriál pravděpodobně přijde o své hlavní členy, kteří budou zachraňovat svět. Podle tvůrce seriálu není žádná hlavní postava v bezpečí.


18 1
9.8.2015

Podle všeho by měl být seriál Legends of Tomorrow seriálem, který se nebude párat se svými hlavními hrdiny. Co to tedy znamená? Podle tvůrce Phila Klemmera není žádná z hlavních postav v bezpečí a každou chvíli může zemřít.

S takovou věcí jsme se v seriálech Arrow a The Flash málo setkali. Ano, zemřely některé hlavní postavy, ale nezemřelo jich tolik, abychom museli počítat prsty i na druhé ruce. Tvůrce Phil Klemmer popsal tento nový seriál jako „co série, to nové dobrodružství“. Nebude to však nic ve stylu American Horror Story či True Detective, kde v každé řadě hrají jiné postavy. Bude to spíše tak, že jedna série skončí a s ní i příběh, který v ní byl vyprávěn. Pak začne nová řada, postavy budou stále stejné, ale budou se honit za jiným dobrodružstvím.


(Foto: CW)

Díky Rip Hunterovi bude tým Legend cestovat časem a všichni tak budou bojovat se zlem na různých místech v různých dobách. Právě zde bude hrdinům hrozit největší nebezpečí, proto uvidíme, kdo si jako první sedle hrobníkovi na lopatu.

Diskuze /5

Liss93

A pokud někdo přece jen umře, tak ho hodí do Lazarus Pit a bude klid :-D

#2 Mouchal
9.8.2015 | 21:50:10
Mouchal

#1 Liss93: Přesně to jsem chtěl napsat taky.. :D takže si myslím, že nějaké větší obavy o ně mít nebudeme ;)

9.8.2015 | 22:04:35
Professor Zoom

Najpokojneší by som bol keby zomrel max. tak Rip Hunter. Saru už znova nezabijú :D, Captain Cold a Heat Wave vo Flashovi zoskupujú tímovku Rogues a Hawkgirl, Firestorm a Atom majú ešte veľký potenciál :D :D

14.8.2015 | 14:50:26
ComiconMan

Tak je téměř jasný, že umřou Hawkgirl aj Hawkman.. to se hodí k jejich příběhu původu.. a mohl by i Martin Stein, Firestorm by si našel jinou drahou polovičku :D

#5 Exie_
29.8.2015 | 1:29:50
Exie_

#4 ComiconMan: Pokud se nepletu, tak se u Firestorma projeví nová schopnost, která při oddělení zachová schopnosti..

6.9.2015 | 19:38:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás