Legends of Tomorrow V seriálu se objeví George Lucas

V seriálu se objeví George Lucas

V seriálu se objeví George Lucas

Slavný tvůrce Star Wars George Lucas se objeví v jedné epizodě Legends of Tomorrow. Nebude se ale jednat o skutečného George Lucase, ten v seriálu nevystoupí. Mladého George bude hrát Matt Angel, kterého můžete znát ze seriálu Grimm.


14 3
13.1.2017

V podzimním finále v epizodě The Chicago Way jsme se dozvěděli, že kapitán lodi Waverider Rip Hunter aktuálně přebývá v Los Angeles v roce 1967, kde točí film sám o sobě. Zda nevědomky, to zatím nevíme. V tomto roce nějaký čas zůstaneme a kromě Ripa poznáme dalšího slavného režiséra. A to hned v další epizodě s názvem Raider of the Lost Art.

(Alec Guinness a George Lucas během natáčení Epizody IV. Foto: Disney)


George Lucas v té době začal pracovat na Star Wars, ale díky časové anomálii se vše změní. George v seriálu skončí na filmové škole a nikdy tak nenatočí Star Wars a Dobyvatele ztracené archy. Tyto filmy mají ale na naše postavy veliký vliv. Ray Palmer se stal inženýrem, protože ho inspirovaly filmy z předaleké galaxie. Nate Heywood se v současnosti stal časovým detektivem díky znalostem z Dobyvatelů ztracené archy.

Oba dva tak budou ztrácet své nabyté znalosti a dovednosti. Ostatní členové Legend, kteří nejsou těmito filmy příliš ovlivněni, budou muset časovou odchylku napravit, a přimět George Lucase, ať se vrhne na Star Wars a Indiana Jonese. Zřejmě nás čeká velice zábavná epizoda. Matt Angel svým vzhledem skutečně bude připomínat George Lucase a jedná se údajně o další skvělé obsazení jako v případě Alberta Einsteina.

Diskuze /2

Lex Luthor

Uvidíme co z toho bude help me obivan kenobi you are may only hope

13.1.2017 | 16:04:07
matrix17

Teda z popisu to zní jako pořádná blbost. :D Sem zvědavej jak to nakonec bude vypadat.

redaktor
14.1.2017 | 19:30:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás