Legends of Tomorrow Ray Palmer

Ray Palmer

Ray Palmer

Atom, ambiciózní podnikatel, který chce zachránit svět.

Sezóny 2
2016 - 2016


Ray Palmer byl ambiciózním mladým podnikatelem, který se objevil ve Starling City, kde získal kontrolu na firmou rodiny Queenů. V jeho kariéře se mu dařilo, měl spoustu peněz, ale přesto si prožil jednu velkou katastrofu – zemřela mu jeho přítelkyně.

Ve chvíli, kdy přichází do Starling City, nechce pouze vést svou firmu, ale zároveň chce i toto město ochránit. A právě proto začne pracovat na svém tajném projektu A.T.O.M., kde si vyrábí létající oblek. Po pár událostech se mu však podaří oblek vyhodit do vzduchu, díky čemuž je Ray usmrcen.


Jeho smrt však není skutečná. Všichni si myslí, že po výbuchu Ray zemřel, ale ve skutečnosti se jen zmenšil. Green Arrow jej po několika měsících nalézá uvězněného a zachrání ho. Ray má stále svůj oblek, díky kterému je schopen se měnit do miniaturní podoby.

Z ničeho nic se brzy objevuje neznámý muž, který si říká Rip Hunter. Ten přijel na naši Zemi z 22. století, kde je svět v rozkladu. Nesmrtelný padouch Vandal Savage ovládl celý svět, proto se Hunter vydal do minulosti, aby sestavil tým Legend, který má zachránit budoucnost. Jednou z Legend je i Ray Palmer.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

V pohodě, měl vždycky dobrý hlášky a krom chození s Kendrou mi nikdy nevadil. Rozhodě jsem pro v dalších sériích Legend nebo kdekoliv jinde u CW.

10.5.2017 | 2:47:29
KaraSnowAllen

Jakoby se z něj snažili udělat Tonyho Starka, či zda takový v originálu opravdu je, nevím. Já ho snesu, občas zaperlí, nevadí mi.

26.3.2017 | 13:58:14
LadyFlash

Náhodou je celkom super herec a postava, len v tom dieli Camelot to vážne preháňal čo sa ani mne nepáčilo. ináč veď herci niekedy nemôžu za to čo hrajú… a v Supermanovi bol vážne super. Neviem prečo sa vraj ľudom tento diel Supermana nepáčil, ale podľa mňa to bol práveže najlepší diel supermana, akurát mi chýbalo že s ním mohli natočiť aj časti ako sa stal supermanom a tak… :)

2.3.2017 | 1:56:00
R.-TedyS

Už od Arrowa ho moc nemusím ale aspoň je lepší než hawk girl nebo jak se jmenuje :D

27.12.2016 | 23:50:11
Brett

Ray je sympaťák, ale nepřirostl mi k srdci.

redaktor
3.12.2016 | 1:12:52
nickname 2526

Může mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi atomem a Ant-Manem?

23.8.2016 | 19:32:23
matesfm

nenávidím tuhle postavu

6.7.2016 | 21:17:35
fanta2pomeranc

Já ho mám ráda od chvíle, kdy se objevil v Arrowovi. Myslím, že Brandon Routh je sympaťák a roli si užívá. Je vidět, zkrátka, že ho superhrdinové baví.

13.5.2016 | 17:34:59
WillMax

A můj názor se nemění. Je to muž na svém místě a u mě je frajer :)

12.5.2016 | 18:30:24
ich

Happy go lucky aneb pravděpodobně nejotravnější postava seriálu.

6.5.2016 | 22:31:46

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás