Legends of Tomorrow Upoutávka k epizodě Last Refuge

Upoutávka k epizodě Last Refuge

Upoutávka k epizodě Last Refuge

Každý člen týmu je ohrožen, protože Poutnice jde zabit jejich mladší já. Rip a ostatní se musí vydat do svých minulostí, aby ji zastavili.

18 0
16.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

tom99

Je jasné, že CW nenechá zemřít jakékoliv malé dítě. Fakt tady nechápu to cestování časem. Vždyť se Poutnice může vrátit do jakéhokoliv bodu jejich dětství a zabít je. Poměrně snadný úkol, když se může neustále vracet v čase. A když by to nezvládla ona, tak by Páni času poslali někoho jiného a takhle by to dělali dokola a dokola, dokud by neuspěli, ale je předem jasné, že po tomto dílu od toho tvůrci zase dají ruce pryč. A už asi ani koukám nepřemýšlejí, jaký dopad to bude mít na časovou linii. Hlavně že na začátku řady si s tím tak lámali hlavu. Teď klidně pošlou svoje zabijáky do westernského města plných lidí…

#3 matrix17 #4 Klora
webmaster
16.4.2016 | 18:15:55
Toso11

lance z vlasmi už sa teším

16.4.2016 | 20:42:07
matrix17

#1 tom99: Tomu se právě říká vyšší dobro… Je lepší odstranit problém hned, než nechat domrvit celou časovou linku jejich návratama + na divokým západě toho moc posrat nejde. Jedno město uprostřed ničeho a jak tam bylo řečeno, stejně by jim nikdo nevěřil… A s tím vracením to taky není úplně pravda. Velice rychle by vyčerpali všechny body, kam se můžou vrátit… Jinými slovy, je tohle jeden z mála logických kroků v seriálu.

redaktor
17.4.2016 | 11:21:02
Klora

#1 tom99: Navíc by se museli změnit všichni i povahově, pokud sami sebe někam ukryjí + Sára ztratí svoje schopnosti? Leonard a Mick zbraně? Ray nebude mít svůj oblek ? Mně se seriál pořád dost líbí, ale prostě to dost nedává smysl.

#5 Onewinged
18.4.2016 | 23:19:46
Onewinged

#4 Klora: Ukryjí je jen na tobu než zastaví lovce. Potom jím vymažou paměť a vrátí do jejich času. Nevidím nikde problém. :D

23.4.2016 | 10:18:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás