Legends of Tomorrow Změníme dějiny

Změníme dějiny

Změníme dějiny

Rip Hunter je přesvědčen o tom, že musí cestovat do minulosti, aby změnil budoucnost. Jeho vybraný tým superhrdinů však bude velmi netradiční.

22 0
9.1.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Serenitka

No dávám tomu tak 1–2 díly, abych se přesvědčil o tom, co si myslím, že to bude:) Banda nesympatických postav, cestování v čase a je to od tvůrců Arrowa a Flashe, z čehož bych byl u prvních dvou sérií Arrowa maximálně nadšen a provolával bych tomu slávu, ale když vidím, co se s Arrowem stalo a o Flashovi se ani nebavím, tak mám velmi nízká očekávání..

#3 skalloo
9.1.2016 | 15:12:30
Afromen

No já se těším jako malej kluk. :-)

9.1.2016 | 18:41:47
skalloo

#1 Serenitka: super takže ešte prežiť 1–2 diely kým do hejtuješ a opustiš serial :D :D

#5 KollbY #7 Serenitka
9.1.2016 | 22:52:12
Sillia

Těším se, to jo, ale zároveň se toho trochu bojím, vypadá to jako parodie na komiksový svět a cestování časem zároveň, jenže z předchozích videí. Nějak se mi přestává líbit ten koncept Time Masterů a tahle jejich „sešlost“ mi až trochu moc evokuje předchozí sci-fi věci, vlastně všechny, kde návrhy se sdělují uprostřed kruhu (Star Wars, Green Lantern, DW,..) Ale jestli to opravdu bude ta humornější verze, tak pak mi to možná ani nebude vadit.

10.1.2016 | 11:47:27
KollbY

#3 skalloo: neasi stezovatele uz ted kdy to ani nazacalo :D

10.1.2016 | 19:20:27
Scoop

Tady je další taková menší scéna ze seriálu :) https://www.youtube.com/watch?…

11.1.2016 | 14:33:42
Serenitka

#3 skalloo: To je pravděpodobné, ale než tak učiním, nejdřív ty dva díly skouknu, zatím jen vyjadřuju svoje obavy poté, co můj TOP seriál (a myslím Arrowa, které jsem první dvě sérky hltal) totálně zadupali do země, urvali mu koule, posadili ho na růžového poníka a poslali na intergalaktickou cestu lásky a poznání.. Ale možná za to můžou Netfixovští Deffendeři, kteří ukázali, že i komiksovku jde dělat na úrovni:).. no prostě každý vnímá věci jinak. Takžeee.. LoT vidím zatím velmi rozpačitě, nicméně poté, co jsem uzřel nové video – tu hospodskou muchlovačku se Sárou, svítá naděje, že by to mohlo být zábavné, na hejt je dycky času dost:)

11.1.2016 | 20:12:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás