Legends Oficiální trailer k seriálu Legends

Oficiální trailer k seriálu Legends

Oficiální trailer k seriálu Legends

A máme tu trailer televizní stanice TNT, v němž nám tvůrci poodhalují tajemství nového seriálu Legends, který má premiéru 13. 8. 2014 amerického času. Hlavní hrdina agent FBI Martin Odum (Sean Bean) je specialista, který má dar převtělit se do každé osoby ve své práci. Postupem času ale zjišťuje, že vlastně ani neví, kým doopravdy je.

3 0
18.6.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Leuki

Děláte si srandu Sean Bean v seriálu, kterej se bude točit kolem něj. Víte kolikrát tam bude muset umřít aby splnil svůj limit v umírání :D

18.6.2014 | 15:47:50
Kamylko

mnaaaam :P trailer hodne navnadil, tesim sa. PS: ako to bude s titulkami ? budete ich robit vy ? alebo vie sa o nejakej inej skupine ludi ci nejaky mix ? diky za odpoved :)

#4 cressm
18.6.2014 | 16:20:04
Kafka Tamura

Sean hlavní hrdina… zajímavé. Jen ten černoch by tam hrát nemusel (snad se dlouho neohřeje), strašné herecké poleno toto… no aspoň Ali Larter to vynahrazuje.

18.6.2014 | 16:56:59
cressm

#2 Kamylko: Titulky budeme dělat sami :)

redaktor
18.6.2014 | 17:41:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Legends a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás