Mad Men (Šílenci z Manhattanu) Šílenci z Manhattanu začali na ČT art

Šílenci z Manhattanu začali na ČT art

Šílenci z Manhattanu začali na ČT art

Jak jsme vás nedávno informovali, seriál Mad Men se po osmi letech konečně dostal i do našich končin. Sledovat ho můžete každé úterý ve 20:20 na ČT art v původním znění s českými titulky.


6 0
7.1.2016

Pokud vám unikl první díl seriálu, který u nás běží pod názvem Šílenci z Manhattanu, můžete ho zhlédnout v repríze v pátek po půlnoci nebo až do 12. ledna přímo na stránkách České televize. A jestli jste se stále nerozhodli, zda se na tenhle cenami ověnčený seriál podívat, třeba vás navnadí náš článek 10 důvodů proč si pustit Mad Men.

Foto: AMC

Diskuze /1

Tošíková

Zajímavý seriál, nezvyklé prostředí, trochu jsem nadskakovala při překladu ´Brainstorming´ jako ´bouře mozků´. (Pojďte, uděláme bouři mozků). Také naprosto šílené. Kvalita titulků jde dolů, ´hlavně rychle a levně´.

20.2.2016 | 9:41:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Mad Men a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás