Masters of Sex Art Dreesen

Art Dreesen

Art Dreesen

Nový partner pro Virginii.

Sezóny 1
2016 - 2016


Když pro sebe Virginia hledá nového pracovního partnera, Nancy jí doporučí Arta. Art je psychiatr, který se otázkám sexuality věnoval již při studiu na Kinseyho institutu. S Virginií si po počátečním oťukávání padnou do noty.

Art je ženatý s Nancy, což zprvu oba tají. Později se fakt, že jsou manželé provalí, a spolu s tím i netradiční povaha jejich manželství, která není až tak idylická, jak se může na první pohled zdát.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás