Masters of Sex Estabrooks Masters

Estabrooks Masters

Estabrooks Masters

Billova matka.

Sezóny 2
2013 - 2014


Estabrooks, která ovšem dává přednost jemnějšímu Essie, je Billovou matkou. Je to milá a dobrosrdečná žena, která vždy všechno myslí dobře, miluje svého syna a ráda s čímkoliv pomůže. S Billem ale moc dobrý vztah nemají. Její syn ji totiž viní z toho, že se jej nikdy nezastala před despotickým otcem a vždy se jen uchylovala k řečnění o tom, že nakonec bude všechno v pořádku. Essie se ale nevzdává a doufá, že jí jednou syn odpustí. Má neobvykle dobrý vztah se svou snachou Libby.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás