Masters of Sex Lilian DePaul

Lilian DePaul

Lilian DePaul

Tvrdá a cílevědomá lékařka.

Sezóny 2
2013 - 2014


Lilian je skvělá lékařka, která svůj život zasvětila své kariéře a snaze prosadit se v mužském světě. To z ní ale udělalo ženu velmi odměřenou a nepřístupnou, která žije sama, prakticky bez přátel, neustále zahrabaná ve své práci. Jediný člověk, který si s ní dokázal vytvořit užší pouto, je Virginia, která jí pomáhá s její prací na osvětovém programu, který se zaměřuje na včasnou diagnózu rakoviny děložního čípku. Lilianina vášeň pro tento program plyne především z faktu, že sama touto rakovinou trpí a ví, že mnoho času jí už nezbývá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás