Mr. Mercedes
93/100 - 6×

Mr. Mercedes

Neznámý řidič v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do davu nic netušících lidí. Takhle začíná detektivní příběh z dílny Stephena Kinga, který dovoluje psychopatovi proniknout vám a detektivovi pod kůži. Jak dopadne hra na kočku a myš?

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | AUDIENCE Network | 60 minut
hrají
Brendan Gleeson (Bill Hodges), Harry Treadaway (Brady Hartsfield), Kelly Lynch (Deborah Hartsfield), Mary-Louise Parker (Janey Patterson), Jharrel Jerome (Jerome Robinson), Holland Taylor (Ida Silver), Breeda Wool (Lou Linklatter), Justine Lupe (Holly Gibney)


Seriál se bude od knihy nepatrně lišit

Seriál se bude od knihy nepatrně lišit

Tvůrce Jack Bender během tiskové konference pro Asociaci televizních kritiků uvedl, že se seriál Mr. Mercedes bude od knihy lišit. Důvodem jsou nedávné teroristické útoky.


3 2
26.7.2017

Není to tak dávno, co manchesterský teroristický útok otřásl světem. Mladý atentátník se rozhodl navštívit koncert britské zpěvačky Ariany Grande s náloží, která zabila 22 lidí a zranila přes 250 lidí. Něco podobného se totiž děje v knize Mr. Mercedes, proto jsou producenti nuceni tuto pasáž změnit.

(Seriál se bude od knihy nepatrně lišit. Foto: AUDIENCE Network)


Tvůrce seriálu Jack Bender zdůraznil na americké Asociaci televizních kritiků, že tuto dějovou linku nahradili něčím, co na diváky bude mít méně zdrcující dopad. Bender také uvedl, že seriál nebude mít za úkol ukazovat lidem temné aspekty těchto událostí. Seriál se má soustřeďovat na monstra, které tímto ovlivňují životy nevinných lidí.

Diskuze /1

Erzik

Hned jak ten seriál oznámili jsem si říkal, že se divím, že do toho vůbec jdou, protože to není poprvé, co se něco o čem King napsal pak opravdu i stalo… V podstatě i to o čem je End of Watch se nedávno stalo, spoiler ta sebevražedná webovka… Tak jsem zvědav jak to zpracují a nahradí…

27.7.2017 | 6:54:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !