Narcos Postavy

Postavy

 • Pablo Escobar

  Pablo Escobar

  Pablo Escobar byl jedním z největších obchodníků s drogami, šéfem Medellínského kartelu. Na vrcholu své moci byl zodpovědný za 80 % dodávek kokainu na světě. Byl také kontroverzní postavou. Mnozí ho milovali za jeho štědrost, na druhou stranu byl jedním z nejbezohled­nějších a nejkrutějších zabijáků všech dob.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Gustavo Gaviria

  Gustavo Gaviria

  Gustavo Gaviria byl nejbližším spolupracovníkem Pabla Escobara, jeho bratrancem a finančním mozkem Medellínského kartelu. Spolu s Pablem začínal svoji zločineckou kariéru pašováním zboží v náklaďácích. Byl stejně dobrým obchodníkem jako Pablo, ale méně viditelným na veřejnosti.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Steve Murphy

  Steve Murphy

  Murphy je průvodcem děje v seriálu, především pak agentem DEA, který se podílel na dopadení Pabla Escobara. K policii se dal ve svých 19. letech a byl policistou po celý svůj život. Byl hlavním vyšetřovatelem a spolu s Javierem Peñou hlavní tváří boje s narkomafií. Jeho urputný boj měl dopad na jeho rodinný život.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Javier Peña

  Javier Peña

  Peña se narodil v Texasu a v roce 1984 se stal speciálním agentem DEA. V roce 1989 byl dobrovolně přeložen do Bogoty, kde měl vyšetřovat Pabla Escobara. Byl spojkou mezi DEA a kolumbijskou policií. Na konci připustil, že dopadení Escobara bylo pro něj osobní záležitostí, protože Pablo zabil mnoho jeho přátel.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Horacio Carrillo

  Horacio Carrillo

  Carrillo byl velitelem speciálních jednotek ustanovených prezidentem Cesarem Gaviriaou k dopadení Pabla Escobara. Jeho postava byla inspirována několika agenty speciálních jednotek a kontroverzními technikami vyšetřování. Carrillo byl typem muže, který se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého cíle.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Gilberto Orejuela

  Gilberto Orejuela

  Spolu s bratrem Miguelem byl vůdcem kartelu z Cali. Cítil krev a šel po ní. Jeho cílem bylo odstranit Pabla Escobara a dostat se na jeho místo krále obchodu s kokainem.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Pacho Herrera

  Pacho Herrera

  Pacho Helmer Herrera byl jedním z šéfů nechvalně proslulého kartelu z Cali. Začínal v New Yorku a stal se spojkou mezi Kolumbií a New Yorkem. Vztah mezi Medellínským kartelem a kartelem z Cali přerostl v jeho éře v nesmiřitelnou válku. Pachův způsob boje dělal Escobarovi velké problémy.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Fidel a Carlos Castañové

  Fidel a Carlos Castañové

  Bratři Castañové byli původně partyzáni, kteří zformovali svoji jednotku s cílem dopadnout únosce jejich otce. Poté se spojili s kartelem z Cali a dalšími drogovými dealery a vedli polovojenskou jednotku Los Pepes, která sdružila ty, kteří byli persekuováni Pablem Escobarem.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Cesar Gaviria

  Cesar Gaviria

  Gaviria se nakonec stal největším nepřítelem Pabla Escobara. Poté, co se Escobar zbavil několika politických protivníků, kteří pro něj byli hrozbou, Gaviria byl zvolen prezidentem Kolumbie a věnoval veškeré své úsilí k dopadení Escobara. Chtěl se zbavit nejen Pabla, ale drog v Kolumbii obecně.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Don Berna

  Don Berna

  Diego Murillo, Don Berna, je bývalý Escobarův spolupracovník a bodyguard Judy Moncadové. Jeho vztah s Los Pepes a vyjednávání s konkurenčními kartely udělali s Dona Beny klíčového muže v honě za dopadením Pabla Escobara.

  Sezóny 2
  2015 - 2016

Narcos pokračuje!

Seriál bude pokračovat třetí a čtvrtou sérií. Více se dozvíte v článku. Nástupnictví kartelu z Cali bylo potvrzeno v následujícím videu.

Novinky

Naučte se španělsky s Narcos

Naučte se španělsky s Narcos

V rámci propagace seriálu na instagramu Netflix zveřejnil několik videí, ve kterém herci z Narcos vysvětlují několik „zásadních“ španělských slovíček.

Reklama

Kvíz


Otestujte si své znalosti
v kvízu ke druhé sérii.

Fotky z natáčení

Fotky z natáčení

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás