Narcos Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria byl nejbližším spolupracovníkem Pabla Escobara, jeho bratrancem a finančním mozkem Medellínského kartelu. Spolu s Pablem začínal svoji zločineckou kariéru pašováním zboží v náklaďácích. Byl stejně dobrým obchodníkem jako Pablo, ale méně viditelným na veřejnosti.

Sezóny 1
2015 - 2015


ESCOBAROVO ZATČENÍ

Jak víme, Pablo Escobar byl v roce 1976 zatčen. Detaily zatčení nám však nejsou známy, o zatčení víme díky policejnímu portrétu. Nebylo to kvůli tomu, že by vrazil na policejní stanici a dožadoval se po policistech určitých úkonů. Ve skutečnosti byl Pablo spolu s Gustavem a dalšími kumpány zatčen při převozu kokainu z Ekvádoru. Poté, co byli policejní hlídkou zastaveni, se snažili policisty uplatit. Ti však úplatek odmítli a zatkli je za pokus je podplatit. Escobar se postaral o všechny policisty takovým způsobem, aby žádný z nich tuto historku nemohl vyprávět. Policisty nechal zabít přímo před jejich domy svými sicarios ve stylu plata o plomo. Znovu již nikdy nebyl zatčen.

GUSTAVOVA SMRT

Gustavo byl zabit speciálními agenty kolumbijské policie při policejní razii v luxusních apartmánech jednoho z kartelů. Není znám žádný milostný vztah mezi Gustavem a Martou Ochoaovou. Tento děj byl do seriálu přidám a nezakládá se tak na skutečné události. Gustavo byl zkrátka v nesprávný čas na nesprávném místě. Pravděpodobně byl Gustavo před svojí smrtí zmlácen a mučen policií. Pabla smrt Gustava hluboce zasáhla a vzhledem k okolnostem se nemohl na Gustavův pohřeb dostavil a poslouchal ho tak jen v rádiu.


Zdroj: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tunky

Výborná postava, škoda jeho konce ovšem minulost se přepsat nedá, bohudík i bohužel.

1.5.2017 | 23:51:50
WILLIAM_MOINSPIELD

Bez Gustava byl Pablo v piče :)

15.12.2016 | 11:29:36

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Upoutávka na třetí sérii

Thumbnail Play icon

Novinky

Naučte se španělsky s Narcos

Naučte se španělsky s Narcos

V rámci propagace seriálu na instagramu Netflix zveřejnil několik videí, ve kterém herci z Narcos vysvětlují několik „zásadních“ španělských slovíček.

Kvíz


Otestujte si své znalosti
v kvízu ke druhé sérii.

Fotky z natáčení

Fotky z natáčení

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás