Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Epizody - Sezóna 6

Epizody - Sezóna 6

Sezóna 6

 • S06E01: The Savior

  S06E01: The Savior

  Hrdinové se snaží zastavit Hydea, Emma odhalí vedlejší účínek a Storybrooke se stává útočištěm pro uprchlíky ze Země nevyřčených příběhů. Regina a Zelena se stěhují k sobě, zatímco se Rampelník pokouší probudit Belle za pomoci cizince. V minulosti se Jafar postaví nemocnému Aladinovi a tajemství spasitelů je odhaleno.

  25.9.2016
 • S06E02: A Bitter Draught

  S06E02: A Bitter Draught

  Když se ve Storybrooku objeví tajemný muž ze Země nevyřčených příběhů, který zná Zlou královnu, spolupracují David a Sněhurka s Reginou na eliminování hrozby. Belle žádá Hooka, aby ji ukryl před jejím manželem. Zlá královna se snaží přetáhnout Zelenu na svou stranu a Emma podstupuju terapeutická sezení s Archiem a sdílí s ním svou děsivou vizi budoucnosti.

  2.10.2016
 • S06E03: The Other Shoe

  S06E03: The Other Shoe

  Když Ashley vyhledá svou nevlastní rodinu, aby s nimi urovnala nevyřízené účty, musí ji Emma, Hook a Henry pomoct dřív, než bude příliš pozdě. Regina se snaží od Hydea zjistit, jak porazit Zlou královnu, a Sněhurka pomáhá Jekyllovi najít vhodnou laboratoř pro jeho práci. David uzavře dohodu s Goldem – za informace o jeho otci doručí zprávu Belle. V minulosti se Popelka zúčastní bálu, kde potká svého prince.

  9.10.2016
 • S06E04: Strange Case

  S06E04: Strange Case

  Zlá královna a Hyde pokračují v získávání séra od Jekylla. Sněhurka se těší na svůj návrat do školy jako učitelka. Emma plánuje, že se k ní Hook přestěhuje, zatímco on chrání Belle před Goldem, který zajistil, aby mu nemohla utéct na pirátské lodi. V minulosti Rampelník pomůže doktoru Jekyllovi vytvořit sérum, jenž rozdělí osobnost člověka na dobrou a zlou, ale jeho pomoc bude mít velkou cenu.

  16.10.2016
 • S06E05: Street Rats

  S06E05: Street Rats

  V minulosti Agrabahu najme princezna Jasmína Aladina, aby jí pomohl získat tajnou zbraň ke zlomení Jafarovy kontroly nad sultánem. Cesta je zavede do Jeskyně divů, kde Aladin odhalí svůj osud. Ve Storybrooku Zlá královna přelstí Hooka a Krasoňovi a nutí Emmu odhalit její tajemství. Regina a ostatní hrdinové odhalí, co se stalo s Aladinem.

  23.10.2016
 • S06E06: Dark Waters

  S06E06: Dark Waters

  Emma se snaží přesvědčit Aladina, aby Jasmíně pomohl zachránit Agrabah, zatímco Regina se spojí se Sněhurkou a Davidem, aby osvobodili Archieho. Zlá královna zasazuje nedůvěru mezi Henryho a Hooka a Gold ji připomíná jednu z nejdůležitějších lekcí. V minulosti je Hook unesen kapitánem Nemem na jeho legendární ponorku Nautila.

  30.10.2016
 • S06E07: Heartless

  S06E07: Heartless

  V minulosti Začarovaného lesa se banditka Sněhurka vyhne nájemnému lovci známému jako Dřevorubec, zatímco pastýř David je na své osudné cestě, aby prodal farmu své rodiny. Ve Storybrooku Zlá královna vyhrožuje městu a všem jeho obyvatelům zničením, pokud se Sněhurka a David nevzdají svých srdcí. Emma, Hook a Henry se připravují na obranu města; Sněhurka, David a Regina pátrají po kouzelné sazenici vytvořené první jiskrou pravé lásky. Regina použije románek Golda a Zlé královny proti nim a Zelena nabízí Belle přátelskou radu.

  6.11.2016
 • S06E08: I'll Be Your Mirror

  S06E08: I'll Be Your Mirror

  Emma a Regina plánují uvěznit Zlou královnu ve svém vlastním vězení, zatímco se Sněhurka a David přizpůsobují novému životu. Henry chce vzít Violet na školní ples, proto mu Zlá královna převlečená za Reginu dá pár rad, které by ho mohly svést k temnotě. Zelena pomáhá Belle a najímají si Aladina, aby ukradl od Golda magický předmět, který by Belle a její nenarozené dítě před ním navždy ochránil.

  13.11.2016
 • S06E09: Changelings

  S06E09: Changelings

  V minulosti pohádkové země Rampelník použija syna Jacka a Jil jako návadu, aby nalákal mocné stvoření. Ve Storybrooku řekne Gold Zlé královně, aby zabila Zelenu, a ta udělá rozhodnutí, které navždy změní vztah s její sestrou. Když se Belle dozví o Goldově plánu s jejich synem, přesvědčí Hooka a Emmu, aby ji pomohli ukrást inkoust olihně, kterým by jej mohli zastavit, ale místo toho musí Belle vykonat oběť, jenž ovlivní všechny ve Storybrooku. Mezitím, Jasmína doufá, že jí kouzelná lampa pomůže zachránit Agrabah, a Aladin zjistí, jak být hrdinou.

  27.11.2016
 • S06E10: Wish You Were Here

  S06E10: Wish You Were Here

  Poté, co se Zlá královna dozví, že hrdinové mají zbraň, kterou by ji mohli porazit, ukrade Aladinovu kouzelnou lampu a vysloví přání, jenž by mohlo navždy odstranit Spasitelku. Zatímco je Emma pohřešovaná, David pracuje s Hookem a Henry na udržení Zlé královny a Regina se vydá na záchrannou misi. Gold a Belle čelí překvapivému nebezpečí, které ohrožuje jejich novorozeného syna.

  4.12.2016
 • S06E11: Tougher Than the Rest
 • S06E12: Murder Most Foul
 • S06E13: Ill-Boding Patterns
 • S06E14: Page 23

  S06E14: Page 23

  26.3.2017

Stav překladu

Epizoda S06E10: Wish You Were Here

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: Juliet, Kate & @komcus

Sedí na verze Once Upon a Time:

 • …S06E10.PROPER­.HDTV.x264-KILLERS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nepřehlédněte

Once Upon a Time přišlo o hlavního hrdinu

Once Upon a Time přišlo o hlavního hrdinu

Seriál Once Upon a Time zasáhla v poslední epizodě před finálem smrt. Přečtěte si rozhovor s představitelem hlavního hrdiny, který nás tento týden opustil. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z epizody Last Rites.

Aktualizace postav

Aktualizace postav seriálu Once Upon a Time IV.

Aktualizace postav seriálu Once Upon a Time IV.

Po delší době pro vás máme další aktualizaci postav naší databáze. Celkem pět jich bylo aktualizováno a čtyři přidány.

Nejlepší epizody 5. série