Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Epizody - Sezóna 6

Epizody - Sezóna 6

 • S06E01: The Savior

  S06E01: The Savior

  Hrdinové se snaží zastavit Hydea, Emma odhalí vedlejší účínek a Storybrooke se stává útočištěm pro uprchlíky ze Země nevyřčených příběhů. Regina a Zelena se stěhují k sobě, zatímco se Rampelník pokouší probudit Belle za pomoci cizince. V minulosti se Jafar postaví nemocnému Aladinovi a tajemství spasitelů je odhaleno.

  25.9.2016
  42 minut
 • S06E02: A Bitter Draught

  S06E02: A Bitter Draught

  Když se ve Storybrooku objeví tajemný muž ze Země nevyřčených příběhů, který zná Zlou královnu, spolupracují David a Sněhurka s Reginou na eliminování hrozby. Belle žádá Hooka, aby ji ukryl před jejím manželem. Zlá královna se snaží přetáhnout Zelenu na svou stranu a Emma podstupuju terapeutická sezení s Archiem a sdílí s ním svou děsivou vizi budoucnosti.

  2.10.2016
  42 minut
 • S06E03: The Other Shoe

  S06E03: The Other Shoe

  Když Ashley vyhledá svou nevlastní rodinu, aby s nimi urovnala nevyřízené účty, musí ji Emma, Hook a Henry pomoct dřív, než bude příliš pozdě. Regina se snaží od Hydea zjistit, jak porazit Zlou královnu, a Sněhurka pomáhá Jekyllovi najít vhodnou laboratoř pro jeho práci. David uzavře dohodu s Goldem – za informace o jeho otci doručí zprávu Belle. V minulosti se Popelka zúčastní bálu, kde potká svého prince.

  9.10.2016
  42 minut
 • S06E04: Strange Case

  S06E04: Strange Case

  Zlá královna a Hyde pokračují v získávání séra od Jekylla. Sněhurka se těší na svůj návrat do školy jako učitelka. Emma plánuje, že se k ní Hook přestěhuje, zatímco on chrání Belle před Goldem, který zajistil, aby mu nemohla utéct na pirátské lodi. V minulosti Rampelník pomůže doktoru Jekyllovi vytvořit sérum, jenž rozdělí osobnost člověka na dobrou a zlou, ale jeho pomoc bude mít velkou cenu.

  16.10.2016
  42 minut
 • S06E05: Street Rats

  S06E05: Street Rats

  V minulosti Agrabahu najme princezna Jasmína Aladina, aby jí pomohl získat tajnou zbraň ke zlomení Jafarovy kontroly nad sultánem. Cesta je zavede do Jeskyně divů, kde Aladin odhalí svůj osud. Ve Storybrooku Zlá královna přelstí Hooka a Krasoňovi a nutí Emmu odhalit její tajemství. Regina a ostatní hrdinové odhalí, co se stalo s Aladinem.

  23.10.2016
  42 minut
 • S06E06: Dark Waters

  S06E06: Dark Waters

  Emma se snaží přesvědčit Aladina, aby Jasmíně pomohl zachránit Agrabah, zatímco Regina se spojí se Sněhurkou a Davidem, aby osvobodili Archieho. Zlá královna zasazuje nedůvěru mezi Henryho a Hooka a Gold ji připomíná jednu z nejdůležitějších lekcí. V minulosti je Hook unesen kapitánem Nemem na jeho legendární ponorku Nautila.

  30.10.2016
  42 minut
 • S06E07: Heartless

  S06E07: Heartless

  V minulosti Začarovaného lesa se banditka Sněhurka vyhne nájemnému lovci známému jako Dřevorubec, zatímco pastýř David je na své osudné cestě, aby prodal farmu své rodiny. Ve Storybrooku Zlá královna vyhrožuje městu a všem jeho obyvatelům zničením, pokud se Sněhurka a David nevzdají svých srdcí. Emma, Hook a Henry se připravují na obranu města; Sněhurka, David a Regina pátrají po kouzelné sazenici vytvořené první jiskrou pravé lásky. Regina použije románek Golda a Zlé královny proti nim a Zelena nabízí Belle přátelskou radu.

  6.11.2016
  42 minut
 • S06E08: I'll Be Your Mirror

  S06E08: I'll Be Your Mirror

  Emma a Regina plánují uvěznit Zlou královnu ve svém vlastním vězení, zatímco se Sněhurka a David přizpůsobují novému životu. Henry chce vzít Violet na školní ples, proto mu Zlá královna převlečená za Reginu dá pár rad, které by ho mohly svést k temnotě. Zelena pomáhá Belle a najímají si Aladina, aby ukradl od Golda magický předmět, který by Belle a její nenarozené dítě před ním navždy ochránil.

  13.11.2016
  42 minut
 • S06E09: Changelings

  S06E09: Changelings

  V minulosti pohádkové země Rampelník použija syna Jacka a Jil jako návadu, aby nalákal mocné stvoření. Ve Storybrooku řekne Gold Zlé královně, aby zabila Zelenu, a ta udělá rozhodnutí, které navždy změní vztah s její sestrou. Když se Belle dozví o Goldově plánu s jejich synem, přesvědčí Hooka a Emmu, aby ji pomohli ukrást inkoust olihně, kterým by jej mohli zastavit, ale místo toho musí Belle vykonat oběť, jenž ovlivní všechny ve Storybrooku. Mezitím, Jasmína doufá, že jí kouzelná lampa pomůže zachránit Agrabah, a Aladin zjistí, jak být hrdinou.

  27.11.2016
  42 minut
 • S06E10: Wish You Were Here

  S06E10: Wish You Were Here

  Poté, co se Zlá královna dozví, že hrdinové mají zbraň, kterou by ji mohli porazit, ukrade Aladinovu kouzelnou lampu a vysloví přání, jenž by mohlo navždy odstranit Spasitelku. Zatímco je Emma pohřešovaná, David pracuje s Hookem a Henry na udržení Zlé královny a Regina se vydá na záchrannou misi. Gold a Belle čelí překvapivému nebezpečí, které ohrožuje jejich novorozeného syna.

  4.12.2016
  42 minut
 • S06E11: Tougher Than the Rest

  S06E11: Tougher Than the Rest

  Zatímco Sněhurka stále spí, David a Hook se snaží zastavit Gideona, než bude moci konfrontovat Emmu. Gideon přizná Belle a Goldovi, kde celou dobu byl. Regina zjišťuje, že v alternativním světě, kde je Zlá královna poražena, jsou všichni, možná i Robin lepší, než v tom reálném. A když Emma inspiruje jednoho známého, aby jí a Regině pomohl s návratem domů, objeví sílu, která změní její osud.

  5.3.2017
  42 minut
 • S06E12: Murder Most Foul

  S06E12: Murder Most Foul

  Hook chce ujistit Davida, že není jen obyčejný pirát, proto souhlasí s jeho žádostí o pomoc při odhalení pravdy ohledně smrti jeho otce. Regina pomáhá Robinovi zabydlet se ve Storybrooku, ale brzy odhalí jeho temnou stránku, která vše komplikuje.

  12.3.2017
  42 minut
 • S06E13: Ill-Boding Patterns

  S06E13: Ill-Boding Patterns

  Gideon pokračuje v naplnění svého osudu, proto se Gold snaží zajistit, aby jeho syn nepropadl černé magii. Robin je ochotný spojit se s kýmkoli, kdo mu pomůže uprchnout před Reginou ze Storybrooku. Hook sbírá odvahu, aby Emmě mohl říct pravdu, ale ještě předtím Emma odhalí, že jí něco tají. V pohádkové zemi upře legendární hrdina Beowul svou pozornost na Rampelníka, který právě porazil zlobry a vyhrál válku.

  19.3.2017
  42 minut
 • S06E14: Page 23

  S06E14: Page 23

  Zlá královna se rozhodne jednou provždy zkoncovat s Reginou, k čemuž použije Robina jako návnadu. Hook se obrátí na svého starého přítele kapitána Nema, aby ho požádal o radu ohledně jeho vztahu s Emmou, ale jeho plány jsou narušeny Gideonem. V Začarovaném lese dostane Zlá královnu překvapivou lekci o skutečném zdroji jejího trápení.

  26.3.2017
  42 minut
 • S06E15: A Wondrous Place

  S06E15: A Wondrous Place

  Hook se s Nautilem a jeho posádkou ocitá v jiné říši, proto hraje o čas, aby se dostal k Emmě dřív, než Gideon uskuteční svůj plán. Ve Storybrooke se Regina a Sněhurka snaží odprostit Emmu od jejích myšlenek na Hooka. V minulosti Agrabahu se Jasmína spřátelí s Ariel a společně pátrají po princi Erikovi, zatímco Jafar znovu útočí.

  2.4.2017
  42 minut
 • S06E16: Mother's Little Helper

  S06E16: Mother's Little Helper

  Gold a Belle přesvědčí Emmu, aby pomohla Gideonovi, protože jedině společně mohou porazit Temnou vílu. Henry zažije matoucí posun ve svých schopnostech, což donutí Reginu hledat radu u předchozího autora. V pohádkové zemi se Hook snaží získat pomoc svého starého nepřítele a v kartách vsází svůj nejcennější majetek. V minulosti Temná víla mučí mladého Gideona v naději, že z něj udělá dokonalého učedníka.

  9.4.2017
  42 minut
 • S06E17: Awake

  S06E17: Awake

  16.4.2017
  42 minut
 • S06E18: Where Bluebirds Fly

  S06E18: Where Bluebirds Fly

  V minulosti se Zelena se spřátelí s mladým dřevorubcem, který se na ni obrátí s žádostí o pomoc, protože byl proklet a potřebuje najít nové srdce. Zelena si tak musí vybrat mezi mocí a přátelstvím. Ve Storybrooku se Zelena proti Reginině vůli rozhodne zastavit Temnou vílu a Krasoňovi nesouhlasí se svatebními plány Emmy a Hooka.

  23.4.2017
  42 minut
 • S06E19: The Black Fairy

  S06E19: The Black Fairy

  V minulosti, potom, co se Ramplova matka Fiona dozví od své víly kmotřičky o osudu svého syna, dělá, co může, aby tomu zabránila. Nakonec ale musí udělat rozhodnutí, které ovlivní oba jejich životy. Ve Storybrooku čelí Rample podobné situaci.

  30.4.2017
  42 minut
 • S06E20: The Song in Your Heart

  S06E20: The Song in Your Heart

  V minulosti učiní Sněhurka a Krasoň zvláštní přání, které ochrání Emmu. Celé království však kvůli němu začne zpívat, což přivádí Zlou královnu k šílenství. Ve Storybrooku, Temná víla oznámí plán na seslání další kletby, zatímco Emma a Hook se připravují na svatbu.

  7.5.2017
  42 minut
 • S06E21: The Final Battle

  S06E21: The Final Battle

  Henry se probouzí v zakletém Storybrooku a zjišťuje, že Emma je zavřená v psychiatrické léčebně a Temná víla je nová starostka města. Henry se pokouší oživit Emminy vzpomínky, zatímco Gold se snaží zjistit, co se stalo s Belle. Sněhurka, Krasoň, Regina, Zelena a Hook jsou uvězněni v rozpadající se pohádkové zemi a zoufale hledají způsob, jak se dostat k Emmě a Henrymu.

  14.5.2017
  1 hodina 24 minut

Stav překladu

Epizoda S06E21: The Final Battle

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: Juliet, nel4ka, @Annie2809, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

7. série

Once Upon a Time získává sedmou sérii

Once Upon a Time získává sedmou sérii

Po posledních včerejších spekulacích je konečně jasno. Once Upon a Time se vrátí opět na podzim se sedmou řadou, která započne úplně nový příběh.

Reklama