Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Novinky ke třetí sérii

Novinky ke třetí sérii

Novinky ke třetí sérii

Máme pro vás několik dalších novinek týkajících se 3. řady seriálu Once Upon a Time.


1 0
13.8.2013

NOVINKY

Na třetí řadu si sice ještě musíme nějakou chvíli počkat, ale máme pro vás další novinky a informace aneb na co se můžete těšit.Robin Hood se vrací! Postava známého lučišníka se v seriálu objevila v 19. epizodě 2. řady (Lacey), kde ji ztvárnil herec Tom Ellis. Tvůrci nedávno oznámili, že se postava objeví i ve 3. řadě. Není však známo, zda-li se postava objeví v současnosti nebo pouze ve flashbacku. Jediné, co víme je, že postavu Robina Hooda ztvární Brit Sean Maguire, neboť Tom Ellis je zaneprázdněn jinými svými projekty.

Peter Pan obsazen Herecké obsazení OUaT rozšíří mladý Robbie Kay, který si ve 3. řadě zahraje Petera Pana. Herec je známý např. z filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna a původně měl ztvárnit prvního člena Ztracených chlapců, společníků Petera Pana, Spoiler TV však tuto informaci vyvrátil.

Pro koho Greg a Tamara vlastně pracují?
„Jak jsme uvedli ve finále poslední řady, Greg a Tamara netuší, že ve skutečnosti pracují pro Petera Pana,“ prozradil v jednom rozhovoru producent Adam Horowitz. „Ta původní organizace je na něj totiž napojena a celá pravda bude velice brzy vyjasněna.“

Název epizody 3×02 a 3×03
Na veřejnost se dostali názvy dalších dvou epizod.
3×02 – „Lost Girl“ („Ztracená dívka“ ) a 3×03 – „Quite a Common Fairy“ („Docela obyčejná víla“ )


A jedna zprávička mimo téma..


Once Upon a Time konečně u nás?
Televize Nova zvěřejnila, že v přístích sezonách plánuje do svého vysílání zařadit hned několik seriálů, které v Americe v současnosti letí. Mezi těmito seriály televize uvedla i OUaT.

(článek pro vás napsal komcus )

Diskuze /1

KETS

těším se na seriál a konečně nova začíná aspoň trochu přemýšlet, většinou to byli slováci, nic proti...... :)

16.8.2013 | 19:00:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !