Orphan Black Epizody - Sezóna 5

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: The Few Who Dare

  S05E01: The Few Who Dare

  Sarah je vážně zraněná a na ostrově bojuje o život. Neoluce a další ji zahnali hluboko do lesů a ona se pokouší dostat tak daleko, aby mohla zachránit Cosimu. Uzdravující se Cosima se konečně shledala s Delphine, na ostrově se však děje mnohem víc a Delphine jí nemůže zodpovědět všechno, co by chtěla. Jasné je, že Rachel je teď v čele a stosedmdesátiletý zakladatel Neoluce PT Westmorland žije. Neoluce zatím neuvěřitelně tlačí na Alison a Donnieho, kteří hledají Helenu. Sestry by od sebe nemohly být dál, i když nutně potřebují být pohromadě.

  10.6.2017
  278 000
  45 minut
 • S05E02: Clutch of Greed

  S05E02: Clutch of Greed

  Sarah je zajata Neolucí a od Rachel dostává příšerné ultimátum: buď začne spolupracovat, nebo ztratí svou rodinu. Její rozhodnutí vede k rozporům s Kirou, která pomalu začíná dospívat. Ferdinand se mezitím neúspěšně snaží pochopit, proč se Rachel k ostatním klonům najednou chová tak dobře. Felix, přestože Neoluce a Ferdinand sledují každý jeho krok, přivádí zpět do hry starého spojence, který má Kiře zajistit bezpečí. Cosima se zatím na ostrově pokouší pochopit, že mýtus Neoluce je opravdu reálný.

  17.6.2017
  45 minut
 • S05E03: Beneath Her Heart

  S05E03: Beneath Her Heart

  Alison si připadá upozaděná a vrací se do svého kulturního střediska, jenže Bailey Downs už na ni zapomnělo. Zatímco se neúspěšeně pokouší získat kontrolu, vrátí se jeden přítel z minulosti. U Hendrixů se objeví Art se svou partnerkou, kteří stále hledají Helenu. Art je donucen k těžkému morálnímu rozhodnutí.

  25.6.2017
  45 minut
 • S05E04: Let the Children and Childbearers Toil
 • S05E05: Ease for Idle Millionaires
 • S05E06: Manacled Slim Wrists
 • S05E07: Gag or Throttle
 • S05E08: Guillotines Decide
 • S05E09: One Fettered Slave
 • S05E10: To Right the Wrongs of Many

Stav překladu

Epizoda S05E03: Beneath Her Heart

cz80%
Odhadované dokončení dnes 22:00
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá překladatelka seekinangel.

O seriálu

O seriálu Orphan Black

O seriálu Orphan Black

Sarah je dítě ulice, které se životem protlouká jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří. Pak se jednoho večera stane svědkem sebevraždy ženy, která jako by jí z oka vypadla. Přečtěte si více o novém sci-fi seriálu stanice BBC America.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Trailer k první sérii seriálu Orphan Black, ve kterém se hlavní role ujala vycházející hvězda Tatiana Maslany.